ל"רציניים" בלבד

יו פירסט סוכנות ביטוח פנסיונית גאה להציג:

פגישה פנסיונית דיגיטלית

אתם הולכים לקבל חוויה דיגיטלית ופיננסית שונה ממה שמקובל היום, לכם רק נשאר להשאיר פרטים ולפתוח את הדלת לעתיד פיננסי טוב יותר!

אילו נתונים אתם הולכים לקבל?

השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי

על מה הולכים להסתכל בתיק הביטוחי?

נעים להכיר,

יו פירסט סוכנות לביטוח פנסיוני (2017)

יו פירסט, סוכנות לביטוח עצמאית אשר נוסדה בשנת 2017 המשרתת אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים.

הסוכנות מנוהלת ע"י ניב פרגל בעל רישיון משווק פנסיוני מטעם משרד האוצר ובוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב.

הסוכנות מספקת ללקוחותיה את כל השירותים והמוצרים הנדרשים וכל זאת באטרקטיביות גבוהה מאוד לאור העובדה שאנו עובדים מול כל חברות ביטוח ובתי השקעות, עובדה המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו את התכניות הטובות והמשתלמות ביותר המתאימות לצורכיהם האישיים והמשפחתיים ובו בעת לתת יחס אישי לכל לקוח ולקוח כעולם ומלואו בכל תחום הביטוח והפיננסיים.

מטרתה של הסוכנות היא להעניק את השירות הטוב ביותר ולהציע ללקוחותינו את המוצר הנכון ביותר עבורם . מטרה זו מהווה אתגר מקצועי, מכיוון שכל השחקנים בתחום הביטוח מקבלים מידע שווה, קוראים את אותה המפה ונסמכים על אותם הנתונים. אנו, ביו-פירסט, בחרנו לסלול דרך ייחודית לנו: דרך המשלבת מקצועיות וערכיות, המבוססת על מצוינות חסרת פשרות, התחדשות תמידית והתאמה למצבי שוק משתנים.

אז איך התהליך עובד?

אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

פגישה בזום / משרדי החברה

אנו ביו-פירסט מציעים פתרונות מגוונים שהופכים את כל הנושא הפנסיוני לפשוט ולאטרקטיבי עבורכם ומזמינים אתכם להתאים לכם את התכניות הפנסיוניות שלכם בצורה הטובה ביותר, כך תדעו שאתם והמשפחה שלכם מוגנת בהווה ובעתיד.

ביקורות

מה מספרים עלינו?

המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
שירות מעולה!
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי.
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הוריד לי את דמי הניהול בפנסיה.
יהונתן אלבז
אריאל
5/5

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!