fbpx
גריט פיננסים

מבחר כלים פיננסיים: מדריך לקרן השתלמות, קופת גמל, ניהול תיקי השקעות, ועוד

Two businessmen are brainstorming together and reviewing the company financial documents that the fi


ברוכים הבאים למדריך שיעזור לכם להבין טוב יותר את הכלים הפיננסיים שעומדים לרשותכם: קרן השתלמות, קופת גמל, ניהול תיקי השקעות, פנסיה פרטית, ועוד. אנו מבינים כמה קשה להתמצא בכל האפשרויות ולכן החלטנו להכין מדריך זה עבורכם. נסביר מהם היתרונות והחסרונות של כל כלי פיננסי ואיך לבחור את המתאים ביותר עבורכם. בואו נתחיל.

קרן השתלמות:

קרן השתלמות היא כלי פיננסי שמאפשר לעובד להצטבר כסף עבור ימי השתלמות, שימוש בזמן פרישה או מצבי חירום. המעסיק נדרש להפקיד לטובת העובד את התרומה לקרן השתלמות, ובנוסף העובד יכול להפקיד סכומים נוספים. הכספים בקרן השתלמות נשאים ריבית, והם משוחררים בתום העשור של הפקדה או במקרים מסוימים כמו פרישה מוקדמת.

קופת גמל:

קופת גמל היא כלי פיננסי שנועד להצטברות כספים למען הפרישה. התרומות לקופה מתבצעות מהמשכורת של העובד, ובנוסף, המעסיק מוסיף תרומות משלו. הכספים בקופת גמל מושקעים במגוון כלים פיננסיים, וכתוצאה מכך, הם נושאים רווח וריבית. בעת הפרישה, העובד מקבל את הכספים שהצטברו בקופת הגמל שלו כפנסיה שוטפת או כסכום חד פעמי.

ניהול תיקי השקעות:

ניהול תיקי השקעות הוא תהליך בו משקיע, או נאמן מטעמו, מנהל את השקעותיו במטרה להגיע לתשואה טובה. הניהול יכול לכלול השקעה במניות, אג"ח, קרנות, נדל"ן, ועוד. התהליך כולל ניתוח שוק, בחירת אסטרטגיית השקעה, קנייה ומכירה של ניירות ערך, וניטור התפלגות ההשקעה.

סיכום:

אז, באיזה כלי פיננסי לבחור? התשובה תלויה במטרות האישיות שלך, במצבך הכלכלי, במסלול החיים שלך ובמטרות החיסכון שלך. כל כלי פיננסי מציע יתרונות וחסרונות שונים, ולכן חשוב לבחון את האפשרויות בקפידה. במדריך זה, התייחסנו לארבעה כלים פיננסיים שונים: קרן השתלמות, קופת גמל, ניהול תיקי השקעות ופנסיה פרטית. אנו מקווים שהמידע שסיפקנו יעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם.

תוכן עניינים
מבחר כלים פיננסיים: מדריך לקרן השתלמות, קופת גמל, ניהול תיקי השקעות, ועוד
השוואות
נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואות בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים). ​

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך מבחר כלים פיננסיים: מדריך לקרן השתלמות, קופת גמל, ניהול תיקי השקעות, ועוד

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון