fbpx
גריט פיננסים

מסלולי השקעות: תכנון מקיף לשיפור העתיד הכלכלי

עיצוביה4ן3וכ3 ללא שם

בירור צרכים לגילאים שונים

אין שניים דומים ואין מסלול השקעה אחיד המתאים לכל לקוח באופן זהה. לכל אדם יש צרכים וכוונות שונות, הנושאות בחובקן את גילו, את מצבו המשפחתי, הכלכלי, המשפטי והמקצועי. בגיל צעיר ישנה יכולת גבוהה יותר לסחור בשוק ההון ולבחור מסלול השקעה בעל אחוז חשיפה גבוהה של ניירות ערך, ואז לגיל הזהיר להוריד את הסיכון ולהעדיף אפשרויות בטוחות יותר. אני, גיל רנדלר, אני כאן כדי לעזור לכם למצוא את מסלולי ההשקעה המתאימים ביותר לכם.

תוכניות לעתיד

עתיד מבטיח מבחינה כלכלית לא מתאפשר רק מהשקעות נכונות במועד המתאים, אלא גם מתכנון מדויק. לכך יש צורך בתוכנית פנסיונית משוכללת שתעזור לנו להבין איך יראו ההכנסות שלנו בגיל הפרישה. ככל שאנחנו מתחילים להשקיע מוקדם יותר, נכונות ההשקעה שלנו מתורגמת להכנסה פנסיונית גבוהה יותר.

שצד הלקוח ירגיש בביטחון

עבודתי כסוכן ביטוח ומשווק השקעות מבוססת על שיח פתוח, שקוף והוגן עם הלקוח. אני מאמין במענה המלא לשאלות של הלקוח ובשיקוף המידע הנדרש להבנה מלאה של ההשקעה. אני מתמקד בהבנת הצרכים, בחירת מסלול השקעה מותאם. ביטחון הלקוח מתחיל בקשר אמין ותקשורת פתוחה.

כח של ריבית דריבית

הריבית הדריבית היא אחת מהדרכים החזקות ביותר להכפיל ואף יותר את ההון שלך באופן משמעותי. בעצם, זו היא השיטה שבה הרווחים מהשקעה מתווספים להון ההשקעה המקורי ובהמשך מרוויחים רווחים על הרווחים. ככל שהתקופה של השקעה היא ארוכה יותר, הכח של הריבית הדריבית גדל. זו הסיבה שבה תכנית חיסכון לטווח ארוך יכולה להביא לתשואה משמעותית יותר.

להוציא את הכסף מהבנק

האם הכסף שלך מרוויח לך בבנק? בהנחה שהתשובה היא "לא", אז יש לי חדשות טובות לשתף איתך. יתרון עיקרי של השקעה בשוק ההון הוא התשואה הפוטנציאלית הגבוהה בהרבה מאשר בחשבון חיסכון רגיל. כמובן, יש גם סיכונים, אך עם בחירת איש המקצוע הנכון, ניתן לבנות לבחור מסלולי השקעה המותאמים לכל אחד ואחת מאיתנו והתשואה ברוב המקרים תהיה גבוהה יותר מהריבית הנמוכה שהבנק מציע.

כל השקעה היא סיכון, אך עם הבנה נכונה של המטרות שלך, הכוונות שלך, וההשקעה הנכונה, אתה יכול למקסם את הרווחים שלך ולהגן על כספך. אני כאן כדי לעזור לך להגשים את התכנית הכלכלית שלך ולהגן על העתיד שלך.


לסיכום, בחירת מסלול השקעה מתאים הוא כלי חשוב להבטחת העתיד הכלכלי שלנו. בעזרת בירור הצרכים לפי הגיל, תכנון לעתיד, הבנה של כוח הריבית דריבית והכוונה להוציא את הכסף מהבנק.

אני, גיל רנדלר, מזמין אתכם ליצור איתי קשר ויחד נבחר את מסלול ההשקעות המתאים ביותר עבורכם. בין אם אתם רק מתחילים את המסע הזה או שאתם באמצע הדרך, אני כאן לשמש אתכם כמדריך ולעזור לכם לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר בדרך לעתיד הכלכלי שלכם.

להשארת פרטים לגיל – https://gil-ins.co.il/

תוכן עניינים
מסלולי השקעות: תכנון מקיף לשיפור העתיד הכלכלי
השוואות
נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואות בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים). ​

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך מסלולי השקעות: תכנון מקיף לשיפור העתיד הכלכלי

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון