ביטוח בריאות

ניתן לבצע השוואת ביטוח בריאות פרטי (ביטוח רפואי) בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוחי בריאות פרטי (ביטוח רפואי) בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח בעזרת מומחה בעל רישיון ממשרד האוצר.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

ביטוח בריאות בקצרה

שמבצעים השוואת ביטוח בריאות / ביטוח פרטי, חשוב לדעת כי ביטוח בריאות (ביטוח רפואי) מקיף מעניק כיסוי לניתוחים מהשקל הראשון ומבטיח כי בעת הצורך יוכל המבוטח לבחור במנתח הטוב ביותר ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר(במקביל ניתנת למבוטח האפשרות להחליט לבצע את הניתוח בחו"ל). עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידי חברת הביטוח. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים.

בנוסף, ישנם מסלולים הכוללים כיסוים נרחבים לתרופות, השתלות וטיפולים מיוחדים.

ביטוח בריאות פרטי (ביטוח רפואי)

ביטוח בריאות פרטי (ביטוח פרטי) מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים ומאפשר לנו המבוטחים קבלת טיפול רפואי למגוון רחב של מצבים ואירועים בריאותיים במהלך חיינו.

ביטוח הבריאות מעניק פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית.

עולם ביטוחי הבריאות בישראל רחב מאוד וכולל את ביטוח הבריאות הממלכתי, את ביטוחי הבריאות של קופות החולים, ומגוון של ביטוחי בריאות פרטיים – לכיסוי הצורך בניתוחים, השתלות, תרופות, סיעוד, גילוי מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד.
ביטוח הבריאות מעניק רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הניתנת לנו מהמדינה במסגרת הביטוח הממשלתי. ברגע שעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוואת ביטוח בריאות איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח רפואי?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוואת ביטוח בריאות

חשוב לדעת!

דוגמא טובה לחשיבות ביטוח הבריאות הפרטי היא הכיסוי לתרופות אשר לא נמצאות בסל התרופות, במקרים מסוימים ביטוח הבריאות יכול להפוך לדבר מציל חיים עבור המבוטח. מבוטח אשר מצא את עצמו ללא ביטוח מסוג זה יכול להיכנס ל"בור כלכלי" אשר יהיה לו ולבני משפחתו יהיה קשה לצאת ממנו.

לסוג הזה של ביטוח בריאות ממלכתי קוראים שב"ן – ביטוח רפואי מבית קופות החולים.

המבוטחים להצטרף ללא תלות במצבם הרפואי, אבל (שימו לב לאבל הזה!) יש לקופת החולים את הזכות לבצע שינויים בתקנון הביטוח ללא אישור חברי הקופה ובכפוף לאישור המפקח על קופות החולים. ובגלל שהתקנון הזה נתון לשינוי, ישנם מקרים רבים שחברי הקופה יכולים למצוא עצמם ללא שום התראה מצד קופות החולים ללא הכיסוי אשר רכשו כשהצטרפו לקופה.
 
בנוסף הביטוח המשלים של קופת החולים אינו מספק כיסוי לתרופות שמחוץ לסל התרופות, לא מאפשר לבצע השתלה בחו"ל ללא תלות בחוק בריאות ממלכתי ומוגבל מאוד בבחירת מנתח בישראל ובחו"ל.

אנחנו שמחים לדעת שאתם דואגים לעתידכם וחוסכים בקרן הפניסה. קרן הפנסיה נותנת מענה לפרישה, לאדם שלא יכול לעבוד בשל מחלה או תאונה (פנסיית נכות) ולמוות (פנסיית שארים).הכיסוי הביטוחי של קרן הפנסיה נועד לכסות את ההוצאות השוטפות . 

היא לא נותנת מענה להוצאות כגון: טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים פסיכולוגיים והתאמת הבית לחולה. 

כמו כן, במידה ובן הזוג השני נאלץ להפסיק לעבוד עקב מחלתו של בן הזוג, קרן הפנסיה לא תיתן שום פיצוי לאותו אדם וביטוח המחלות הקשות יאפשר למשפחה להתמודד עם ההוצאות הכספיות.

על מה לעבור?

בביטוח בריאות פרטי קיימת תקופת אכשרה (תקופת אכשרה בפוליסת ביטוח היא תקופה שצריכה לחלוף מרגע ההצטרפות לביטוח ועד להשגת זכאות לתגמולי הביטוח) של שלושה חודשים (90 יום).

החלטת להצטרף לביטוח בריאות פרטי? מעולה, עכשיו חשוב מאוד לשים לב שאתם ממלאים נכון את הצהרת הבריאות של חברות הביטוח ויודעים באיזה מקרים הפוליסה אינה נותנת פיצוי (מה החריגים שיש בפוליסה).

בנוסף חשוב לדעת בבואנו להצטרף לביטוח בריאות מהי הפרמיה העתידית ולא רק מה הפרמיה הנוכחית, כי סביר להניח שהפרמיה היום כוללת בטוחה גם הנחות שעתידות להתבטל בזמן הקרוב.

מה עוד חשוב בביטוח בריאות?

מזל טוב לכל ההורים החדשים! נכון, אין דבר יותר מרגש מלהיות הורים, אך יחד עם  זכות גדולה שכזו, מגיעה גם אחריות גדולה הנוגעת לגידול, לחינוך וגם לשמירה על בריאות הבייבי שלכם מרגע הלידה. אחת הדרכים להבטיח את בריאות של הקטנטנים  שלכם היא דאגה לבריאותם כבר מהרגע בו הם יוצאים לאוויר העולם. כנסו עכשיו למאמר "איך לשמור על התינוק שלכם".

לכולנו יש בראש את הדימוי למשפחה מאושרת ורובנו חושבים שלנו יש את המשפחה הטובה ביותר שיכולנו לבקש. כל איש או אישה העומדים בראש משפחה מכירים את הצרכים היומיומיים ואת האחריות הגדולה שמגיעה עם הגדלת המשפחה והדאגה לצרכיה השונים: את צורך הפרנסה, את הדאגה היומיומית לצרכי הילדים, הסידורים היומיומיים וכד'.  אז למה מומחים רבים ממליצים לעשות ביטוח בריאות לכל המשפחה?

לא סתם נכנסתם לפה… שמתם לב שאתה משלמים טיפה יותר מהחברים שלכם על הביטוח. זה לא סוד שקיים שוני בתמחור בין חברות הביטוח השונות. אבל עד כמה באמת הפער משמעותי? האם שווה להתאמץ ולקחת מספר הצעות? או שהשוק מספיק תחרותי כדי שהמחירים יהיו פחות או יותר זהים בין כל החברות? החלטנו להרים את הכפפה ולעשות עבורכם בדיקה מקיפה.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר.

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

מה זה שב"ן?

שב"ן, הינו ראשי תיבות של "שירותי בריאות נוספים", סוג הכיסוי הזה בביטוח בריאות הינו מונח המתייחס לשירותים רפואיים שקופת החולים מעניקה למבוטחים שלה בנוסף על השירותים הרפואיים הבסיסיים שהיא נותנת להם עקב חוק ביטוח בריאות ממלכתי שקיים במדינה. בדרך כלל מדובר בשירותים כגון רפואת שיניים, רפואה משלימה, בדיקות תקופתיות ועוד כיסויים רבים אחרים. 

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.

מה הגולשים אומרים עלינו?

“Kava is my favourite, because of its clean code and attractive design. I loved the wide selection of Home pages and high resolut ion images! Working with Kava is a pleasure!”
James Warren
Senior Designer, Miami Design Bureau
“What I loved most is Kava's modular system of content building! I found my perfect way of creating my widgets, headers, menus and other elements. Jet plugins are incredible in use!”
Andy Smith
Travel Blogger, My Tavelling Life blog

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!