fbpx
גריט פיננסים

השוואת ביטוח תאונות אישיות

ניתן לבצע השוואת ביטוח תאונות אישיות בין המוסדות הפיננסים.

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות

איך מבצעים השוואת ביטוח תאונות אישיות?

השוואת ביטוח תאונות אישיות יכולה להתבצע במספר דרכים שונות. הדרך הראשונה היא לבחון את כל המחירים שהביטוחים מציעים עבור אותם פריטים בגדך במיוחד. ישנם רבים מחירונים שעושים את זה עבורך חינם. 

השנייה, יש לבדוק את רמת השירות שהביטוח מספק. אתה צריך לדעת את מה שהביטוח מתנצל בבעיות שתהיה לך, כמה מהיר התשלום שלהם והאם הם מספקים שירות אחראי ללקוחותיהם. 

השלישי, יש לבדוק את התנאים של הביטוח, כדי לוודא שהם מתאימים לצרכיך. לדוגמה, האם הביטוח מספק את הכסף אשר אתה צריך או את השירותים שאתה צריך. 

הרביעית, יש לבדוק את המומחים הפנימיים של הביטוח. האם הם מספקים מקצועיות גבוהה, מה הם מדברים על החברה שלהם ואיך הם מעניקים שירות אחראי ללקוחותיהם.

חשוב לדעת לפני ביצע השוואת ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הוא סוג של ביטוח שמטרתו לספק פיצויים לכפר על פגיעות אדם שנגרמו על ידי כל מקרה של תאונה. ביטוח תאונות אישיות עשוי לכלול מגוון של פריטים שונים, כולל ביטוח לפגיעה בגוף, ביטוח לפגיעה בנפש או ביטוח לפגיעה במקרה. 

כמו כן, ביטוח תאונות אישיות יכול לספק פרטי פיצוי להוצאות מקריות של קרקעיות, שימוש בכספי ימין או פיצויים של ארוכי גימטריה. בתוך המדינה, אפשרויות הביטוח של תאונות אישיות משתנות בהתאם למדינה וארגונים הביטוח המקומיים.

בקצרה על ביטוח תאונות אישיות

לפני ביצוע השוואת ביטוח תאונות אישיות, חשוב לדעת , כי פוליסת ביטוח תאונות אישיות בעצם מעניקה למבוטח כיסוי לאירועים רפואיים ואך אירועים אחרים אשר קרו עקב תאונה.

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח המספק אחריות לבעל הביטוח במקרה שהוא מבצע תאונה. הביטוח כולל את העלות של התביעות וההוצאות הפרטיות הגורמות לנזקים. בנוסף, הביטוח יכול לכלול את העלות של החובות שנובעות מהתאונה כמו הגשת תביעה, אשראי חוזק חוב, הוצאות רפואיות וכו'.

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות

למה אני צריך ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות הוא סוג של ביטוח שמתעלמים ממנו לעתים קרובות, אבל זה יכול להיות מועיל ביותר. במאמר זה, נבדוק מדוע אתה צריך ביטוח תאונות אישיות, מה הוא מכסה וכיצד הוא יכול לעזור לך.

ביטוח תאונות אישיות הוא סוג של ביטוח המכסה הוצאות רפואיות והפסד שכר של אדם במקרה של תאונה. זוהי צורה של הגנה שיכולה לספק יציבות פיננסית ושקט נפשי בעתות משבר.

ביטוח תאונות אישיות חשוב במיוחד לבעלי עבודה או אורח חיים מסוכן. עובדי בניין, עובדי מפעל וסוגים רבים אחרים של פועלים חשופים ליותר סיכונים מהאדם הממוצע. ביטוח מסוג זה יכול לסייע בהגנה על אנשים אלה מההשלכות הכלכליות של תאונה.

יתר על כן, אם אתה עוסק בספורט מסוכן, כגון טיפוס הרים, או עוסק בפעילויות בסיכון גבוה, ביטוח תאונות אישיות יכול להיות מציל חיים. זה יכול לספק כיסוי להוצאות רפואיות, אובדן שכר ועלויות כספיות אחרות הקשורות לתאונה.

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות

מה מכסה ביטוח תאונות אישיות?

בהתאם לפוליסה הנרכשת, ביטוח תאונות אישיות מכסה בדרך כלל הוצאות רפואיות, עלויות נכות, קצבאות מוות ואובדן שכר. בהתאם לפוליסה, היא עשויה לכסות גם הוצאות הלוויה, עלויות שיקום והפסדים אחרים הקשורים לתאונה.

הוצאות רפואיות יכולות לכלול עלויות אשפוז, חשבונות רפואיים, הוצאות ניתוח, שכר טרחת רופא ועוד. עלויות אובדן כושר עבודה הן הכסף המשולם במידה והמבוטח הופך לנכות עקב התאונה. דמי מוות מתייחסים לכסף המשולם במקרה של המבוטח נפטר.

אבדן שכר הוא הכסף המשולם במידה והמבוטח אינו מסוגל לעבוד עקב התאונה. זה מועיל במיוחד למי שעובד עצמאי או בעמלה.

איך ביטוח תאונות אישיות יכול לעזור לי?

ביטוח תאונות אישיות יכול לעזור ביותר מדרך אחת. זה יכול לספק יציבות פיננסית ושקט נפשי בעתות משבר. זה יכול לעזור לשלם עבור חשבונות רפואיים והפסד שכר, אשר יכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה שאין להם ביטוח רפואי או שיש להם כיסוי מוגבל.

יתר על כן, היא יכולה לספק תמיכה כספית למשפחת המבוטח במקרה של מוות או נכות. זה יכול להיות בעל ערך רב בסיוע למשפחה להתמודד עם הנטל הכלכלי הכרוך באירוע כזה.

לסיכום, ביטוח תאונות אישיות הוא סוג של ביטוח שמתעלמים ממנו לעתים קרובות, אבל זה יכול להיות מועיל ביותר. זה יכול לספק יציבות פיננסית ושקט נפשי בעתות משבר ויכול לעזור לשלם עבור חשבונות רפואיים ואובדן שכר. הוא יכול גם לספק תמיכה כלכלית למשפחת המבוטח במקרה של מוות או נכות. אם אתם נמצאים בעבודה מסוכנת או עוסקים בפעילויות בסיכון גבוה, מומלץ מאוד לשקול לעשות ביטוח תאונות אישיות.

ביטוח תאונות אישיות | השוואת ביטוח תאונות אישיות

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות?

לפני ביצוע השוואת ביטוח תאונות אישיות, חשוב לדעת, כי המחירים על ביטוח תאונות אישיות יהיו שונים בהתאם לחברת הביטוח, את הסוג של ביטוח שנבחר, את המגבלות המבוקשות ועוד. המחירים יכולים להתחיל בכמה מאות שקלים עד למאות שקלים של שנה לשנה בהתאם לרמת ההגנה שהוצעה.


איך בעצם בונים ביטוח תאונות אישיות? האם יש כללים משותפים או זה כל חברה עושה מה שהיא רוצה?

כשמדובר בבניית ביטוח תאונות אישיות, יש כמה דברים שחשוב לדעת. כל חברה ביטוח יכולה להציע תוכניות שונות, אבל יש כמה כללים משותפים שניתן למצוא ברובן:

 1. סוגי כיסוי: רוב ביטוחי התאונות האישיות מציעים כיסוי לפציעות גופניות בתוך או מחוץ לרכב, אובדן כלי רכב, ולעיתים גם לרכוש אובדן אחר. כמו כן, יש תוכניות שמציעות גם כיסויים נוספים, כמו לפציעות בספורט או בביליארד (כמו שלומדתי מכותב הבקשה הזה).
 2. גובה פרמיה: הפרמיה היא הסכום שתשלם תמיד, גם אם לא קרה תאונה. היא יכולה להשתנות מביטוח לביטוח ומגובה פרמיה גבוה תכניס אותך לקרן פרטית שמבטיחה אותך מפציעות גדולות.
 3. סוגי פציעות שמכסה: חשוב לבדוק אילו סוגי פציעות מכסה הביטוח, כי ייתכן שיהיה הבחנה בין פציעות גופניות רגילות לפציעות קשות יותר כמו פציעות ראש או גב.
 4. תנאי פרטיים: כל ביטוח יכול לכלול תנאים פרטיים שמשתנים מחברה לחברה. זה יכול להיות דברים כמו תקופת הביטחון (הזמן שעבר מאז הפציעה), סוגי טיפולים שנכללים תחת הביטוח, וכמובן גם המחיר.

אז, לפי התכניות האלו, תוכל לבחור את הביטוח שהכי מתאים לך ולצרכיך. וכמובן, תמיד כדאי לשוחח עם מומחה בתחום כדי לקבל הסברים מפורטים ולא להתעטש כשמגיע חשבון לשלם!

כמה ביטוח תאונות אישיות עלול לעלות לי ולמשפחתי? איך אפשר לחסוך כסף על ביטוח כזה?

אז כמות הכסף שתשלם על ביטוח תאונות אישיות יכולה להשתנות בהתאם לכמה גורמים. הנה כמה דברים שכדאי לשקול כשאתה חושב על כמה יכול לחסוך:

 1. סוג הכיסוי: ככל שהביטוח מציע יותר כיסויים ותכניות, המחיר עשוי להיות יותר גבוה. כדאי לשקול היטב אילו סוגי פציעות ואובדן אתה מעוניין להיות מכוסה עליהם.
 2. גובה הפרמיה: פרמיה גבוהה תפחית את התשלום החודשי שלך, אך תגרום לך לשלם יותר מאותו סכום בעת הפציעה. כאן תצטרך להחליט איזה אפשרות מתאימה לך – התשלומים החודשיים הנמוכים או התשלום הגבוה עם פרמיה נמוכה יותר.
 3. תנאים נוספים: כל ביטוח יכול לכלול תנאים מיוחדים שיכולים לשפוט את המחיר. אם יש לך צרכים מיוחדים או אם יש לך תנאים מיוחדים שתרצה להכניס לביטוח, כדאי לבדוק איך זה ישפיע על המחיר.
 4. השוואת מחירים: כמובן, השוואת מחירים היא הכלי הכי טוב לחיסוך כסף! יש הרבה חברות ביטוח בשוק, ולכל אחת מהן יש את התוכניות הפרטיות שלה. כדאי לבדוק מה המחירים של מספר חברות ולראות איזה מכללם מתאים לך.

אז בעקרון, כשמדובר בלחסוך כסף על ביטוח תאונות אישיות, הכל בידיך! השוואת מחירים, בדיקת תנאים, ושיקול רציונלי של הכיסויים – זהו המפתח לחיסכון ולהיום הטוב שבהמשך תוכל להתרשם מהכיסויים האישיים שלך.

מה ההבדל בין ביטוח תאונות אישיות לבין ביטוח בריאות רגיל? ואיך אני יודע איזה מהם הכי מתאים לי?

הנה ההבדלים בין ביטוח תאונות אישיות וביטוח בריאות רגיל, וכמה טיפים לדעת איזה מהם הכי מתאים לך:

ביטוח תאונות אישיות:

 1. כיסוי לתאונות בלבד: ביטוח תאונות אישיות מתמקד בכיסוי פציעות שנגרמו על ידי תאונות בלבד, כמו תאונות דרכים או תאונות בבית.
 2. כיסוי מיידי: כשאתה פוגע בתאונה וזקוק לטיפול רפואי מיידי, ביטוח תאונות אישיות עשוי לסייע בכך.

ביטוח בריאות רגיל:

 1. כיסוי רחב יותר: ביטוח בריאות רגיל כולל כיסוי למגוון רחב יותר של בעיות בריאותיות, כולל גם בדיקות, טיפולי מרשם, ובית חולים.
 2. תכניות אוכלוסיות: הביטוח בריאות רגיל יכול להיות חלק מתוך תוכנית אוכלוסית רחבת טווח שמתאימה לצרכיך הבריאותיים.

אז איך אתה יודע איזה מהם הכי מתאים לך? הנה כמה שאלות לעזור לך להחליט:

 1. מה הצרכים שלך? אם אתה רק רוצה כיסוי לתאונות, ביטוח תאונות אישיות יכול להיות מספיק. אם יש לך צרכים בריאותיים רחבים יותר, תעשה את השיקול הזה.
 2. תקופת הביטחון: חשוב לבדוק אם יש לך כבר ביטוח בריאות דרך העבודה או אם אתה כבר מכוסה תחת פוליסת בריאות משפחתית.
 3. תקציב: ביטוח בריאות רגיל עשוי לעלות יותר מביטוח תאונות אישיות. חשוב לבדוק אם יש לך את התקציב לשניים ולהחליט איזה חשוב יותר עבורך.
 4. השוואת מחירים: כמובן, השוואת מחירים היא הכלי הכי חשוב! בדוק את המחירים של מספר חברות ביטוח וראה איזה מהם מציע את הכיסויים הטובים ביותר במחיר שהכי טוב לך.

אז כך אתה יכול להחליט איזה מהם הכי מתאים לך ולצרכיך. תזכורת אחת חשובה: זה תמיד טוב לשוחח עם יועץ ביטוחים או מומחה שיכול לעזור לך להבין את כל האפשרויות ולבחור את הביטוח שמתאים בצורה הטובה ביותר עבורך.

אם אני כבר יצאתי לחו"ל וקרה לי תאונה, האם הביטוח שלי יכול לכסות את ההוצאות הרפואיות?

אז, התשובה היא תלויתית בביטוח שאתה יושב עליו. כשאתה יוצא לחו"ל, הביטוח שלך עשוי לכסות הוצאות רפואיות או לא, וזה תלוי במהלך התאונה ובתנאי הביטוח שבחרת.

לפני שאתה טס לחו"ל, כדאי לבדוק מהם תנאי הביטוח שלך בקפידה. ישנם ביטוחים שיכולים לכסות הוצאות רפואיות בחו"ל בצורה מלאה או חלקית, בהתאם לתנאי הפוליסה. יתרה מכך, יש גם ביטוחים שלא יכולים לכסות תאונות בחו"ל כלל.

לפני טיסה, כדאי לעיין בפרטי הביטוח שלך ולוודא שהם מתאימים למטרות הטיול שלך. אם אתה לא בטוח, אפשר גם ליצור קשר עם החברה ביטוח ולשאול אותם בצורה ישירה.

אז בכל מקרה, כשאתה מכניס את רגליים לחוץ לארץ, כדאי לוודא שאתה מוכן לכל סוגי התרחשויותים, גם אם זה אמור להיות רק טיול מהנה. ביטוח תאונות אישיות נכון יכול לסייע לך לחזור הביתה בשלום, אז אין על זה לסכן את החוויה החו"לית שלך!

מה כלול בתנאי הביטוח הסטנדרטיים לביטוח תאונות אישיות? והאם אני יכול להוסיף הכללות נוספות אם יש לי צרכים מיוחדים?

אז בתנאי הביטוח הסטנדרטיים לביטוח תאונות אישיות כוללים כמה דברים שימושיים:

 1. כיסוי לפציעות גופניות: התוכנית הסטנדרטית תכסה פציעות גופניות שנגרמו לך בתאונה, כגון שברים, פציעות בראש, וכדומה.
 2. כיסוי לאובדן כלי רכב: אם רכבך נפגע בתאונה, הביטוח עשוי לכסות את ההוצאות לתיקון או החלפת הרכב.
 3. כיסוי לאובדן אחר: ייתכן שהביטוח יכסה גם אובדן חפצים אחרים שנפגעו בתאונה, כמו אובדן תקנות ספורט או טלפון נייד.
 4. תשלום לטיפול רפואי: הביטוח עשוי לכסות את ההוצאות הרפואיות שנדרשות לך לשלם לטיפול בפציעה.

כשאתה בוחר בביטוח תאונות אישיות, תמיד כדאי לבדוק את התנאים המדויקים שבו. ואם יש לך צרכים מיוחדים, אולי תוכל להוסיף הכלות נוספות. לדוגמה:

 • כיסוי לפעילויות מסוימות: אם אתה עוסק בספורט אקסטרים או בתחום מסוים, תוכל לבדוק אם יש ביטוחים שמציעים הכלות מותאמות לפעילות הספציפית שאתה עוסק בה.
 • תקופות פרמיה גבוהה: אם אתה מעדיף לשלם פרמיה גבוהה בכדי לקבל הכיסוי הכי טוב, זה גם אופציה.
 • כיסוי לאובדן רגילות חיים: בעלי חיים יכולים להיות חשובים לך, אז אולי תוכל להוסיף הכלות שתכסה אובדן או פציעה לחיית המחמד.

כלומר, יש המון אפשרויות להתאים את הביטוח האישיות שלך לצרכיך, כך שיעשה כסות כמו הכפפה הכי טובה על ידי מכפית הכי חמה!

סיכום ומסקנות השוואת ביטוח תאונות אישיות

אז למרות שנושא הביטוח תאונות אישיות יכול להישמע מעט מורכב, אנחנו רואים שאפשר לעשות לזה פנים ולהבין אותו בצורה קלה יותר. אז מה שכבר למדנו הוא שיש לשקול טוב את הצרכים שלנו ואז לבחור את הביטוח שמתאים ביותר. חשוב לבדוק את התנאים והאפשרויות של הביטוח, ולשוחח עם מומחה אם יש לך שאלות.

ומה עם הילדים? אנחנו גם יכולים לחשוב על ביטוח תאונות אישיות לילדים. הביטוח עשוי לסייע להם במקרים של תאונות בבית, בגן, או בזמן פעילויות ספורט או סיורים. אפשר גם לשקול כיסוי לטיפולים רפואיים או פיזיותרפיה אם נדרש.

אז בסופו של יום, המסר המרכזי הוא: כשמדובר בביטוח תאונות אישיות, כדאי להיות מודעים לאפשרויות ולבחור את הביטוח שמתאים ביותר לצרכים שלנו ושל המשפחה שלנו. בשוק יש הרבה אפשרויות, כך שאנחנו יכולים למצוא את הכיסוי שמתאים בדיוק כמו לכפפה הכי נחמדה על ידי היד!

0%
הצליחו לחסוך עלויות
מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך בדמי הניהול, לשפר תשואות ולהגדיל את החיסכון)
0%
ממוצע הורדה של מחיר הפרמייה
הגולשים שלנו חוסכים במחיר הפרמייה החודשית שהם משלמים.
0%
שמחים לדבר עם המומחים שלנו
חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים, ולכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים, כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!
השוואת ביטוח תאונות אישיות
השוואות
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
ביקורות – השוואת ביטוח תאונות אישיות
מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך השוואת ביטוח תאונות אישיות
מה טווח הגיל שלך? *
כמה אתה משלם היום כל ביטוחים? *
מצב משפחתי? *
עבור מי ההשוואה? *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון