גריט פיננסים

השוואת
ביטוח בריאות פרטי.

ניתן לבצע השוואת ביטוח בריאות פרטי (ביטוח רפואי) בין חברות הביטוח, בהתאם למסלול הביטוחי הקיים בקופת החולים.

השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות

נעים להכיר,

גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואת ביטוח בריאות (ביטוח רפואי) בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים

ביטוח בריאות בקצרה.(לפני שעושים השוואה)

ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטח את החופש לבחור, ללא תלות במערכת הציבורית וללא המתנה לועדות ואישורים של קופות החולים. כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם ולמשפחתכם את הטיפול הרפואי היעיל ביותר, בית החולים והציוד המתקדם ביותר, התרופה המתאימה ביותר, השתלה וטיפולים בזמן המהיר ביותר, עליכם לדאוג לרכוש ביטוח בריאות מתאים.

ביטוח הבריאות מעניק פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית. חשוב לדעת כי כשמדובר בביטוח ממלכתי ישנם שירותים שיש לשלם עבורם השתתפות עצמית בתוספת השנייה לחוק.
עולם ביטוחי הבריאות בישראל רחב מאוד וכולל את ביטוח הבריאות הממלכתי (ביטוח לאומי), את ביטוחי הבריאות של קופות החולים, ומגוון של ביטוחי בריאות פרטיים – לכיסוי הצורך בניתוחים, השתלות, תרופות, סיעוד, גילוי מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד.

בנוסף לזאת, כשמדובר בביטוח בריאות פרטי, חשוב לדעת שהוא מעניק רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הניתנת לנו מהמדינה במסגרת הביטוח הממשלתי. ברגע שעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם.

כיצד להחליט איזו פוליסת ביטוח בריאות מתאימה לי?
אנחנו בגריט פיננסים מציעים השוואה מקיפה בליווי איש מקצוע, בעל רישיון, המותאמת לפי גיל, מצב משפחתי והמצב הרפואי. בחירה נכונה של תוכניות ביטוח יכולה לחסוך לכם כסף רב על תשלומי ביטוח מיותרים וכפולים, ולחסוך עוגמת נפש והפתעות מיותרת בעת אירוע ביטוחי.

הכיסויים הביטוחיים בחברות הביטוח לרב מתחלקים לשתי קבוצות: ביטוח בריאות בסיסי (קטסטרופות) וביטוח בריאות מורחב.

הפוליסות השונות של בביטוח הפרטי מותאמות באופן אישי לכל משפחה ולצרכיה. כשאתם עומדים לקראת בחירה של ביטוח בריאות למשפחתכם, אתם יכולים לבחור אך ורק את הכיסויים והמרכיבים המתאימים לכם (בהתאם לרפורמת ביטוחי הבריאות מפברואר 2016).

השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי

ביטוח בריאות בסיסי (קטסטרופות)

אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, או שאתם כבר התחלתם לברר וללמוד על הנושא, סביר שנתקלתם במונח ביטוח קטסטרופות.

למה הוא בדרך כלל מתייחס?

ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל.

ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות + הרחבה לביטוח תרופות.

השתלות וטיפולים מיוחדים בחול.

אלו שלושת הכיסויים הבסיסיים ביותר, החשובים ביותר וגם הזולים ביותר שמציעות חברות הביטוח השונות, ולרב העלויות מסתכמות בעשרות שקלים בודדים למשפחה.

אל שלושת הכיסויים האלה נהוג לצרף את הכיסויים:

  • ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל (שקל ראשון).
  • ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל משלים שב"ן.

מה קורה בעת רכישת הפוסליה?

תקופת אכשרה מתרחשת בעת רכישת הפוליסה הביטוחית, בזמן הזה המבוטח משלם דמי ביטוח (פרמיה ביטוחית), אך אין באפשרותו לתבוע את הפוליסה באותה התקופה, או שהיקף הכיסוי הביטוחי קטן.

איך לבצע השוואה נכונה?

כשמבצעים השוואת ביטוח בריאות / ביטוח פרטי, חשוב לדעת כי בביטוח (ביטוח רפואי) מעניק כיסוי לניתוחים בישראל ומבטיח כי בעת הצורך יוכל המבוטח לבחור במנתח הטוב ביותר ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר(במקביל ניתנת למבוטח האפשרות להחליט לבצע את הניתוח בחו"ל). מעבר לכך, עלויות האשפוז, רופא מומחה, הטיפול וכל הצרכים הנלווים ממומנות על ידי חברת הביטוח. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים.

הבחירה בין שני מסלולי הביטוח לניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל יש להתאים למסלול הביטוחי בקופות החולים, כדי למנוע כפל ביטוחי. המרכיב של ניתוחים בישראל הוא המרכיב היקר ביותר בביטוח הבריאות הפרטי ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בטרם קבלת החלטה האם להוסיף את הכיסוי לביטוח המשפחתי.

ביטוח מורחב

לפני שמבצעים השוואת ביטוח בריאות, חשוב לדעת כי הוא מורכב כולל בתוכו לרב את כל המרכיבים של ביטוח בסיסי ובנוסף כולל הרחבות שונות בהתאם לבחירת המבוטח. לכל מבוטח יש חופש בחירה מלא בהתאמת הכיסוי הביטוח המורחב המתאים ביותר למשפחתו.

הכיסויים בביטוח הבריאות המורחב:


ייעוצים ובדיקות אבחנתיות (הפופולרי ביותר).
שיקום ואביזרים רפואיים.
כיסוי להתפתחות הילד (מומלץ מאוד לילדים).
אבחון מהיר.
רפואה משלימה.
ייעוץ רפואי אונליין.
לווי מקצועי בעת מחלה קשה.

רפורמת ביטוחי הבריאות פברואר 2016

בפברואר 2016, נכנסה לתוקף רפורמת הבריאות החדשה. הרפורמה נועדה כדי ליצור תחרות הוגנת בין חברות הביטוח ולטובתם של הלקוחות.

השינויים המרכזיים בפוליסות החדשות:

הוזלת עלויות:

הוזלת התעריף של הפוליסות האחידות (ברוב המקרים). עד לפני הרפורמה עלויות הביטוח הרפואי השתנו באופן בלתי אחיד, הרפורמה עשתה סדר בנושא וקבעה שעליה בתעריף תעשה לפי קבוצות גיל אחידות: עד גיל 20 (בחלק מהחברות עד גיל 21), עד גיל 30 (בחלק מהחברות עד גיל 31), עד גיל 40 (בחלק מהחברות עד גיל 41), עד גיל 50 (בחלק מהחברות עד גיל 51, עד גיל 55, עד גיל 60, עד גיל 65 ומעל גיל 65 (לאחר גיל 65 תעריף ביטוח אינו משתנה עד גיל 120).

אחידות:

הרפורמה יצרה אחידות בכיסוי לניתוחים, מחליפי ניתוח והתייעצויות עם מומחים לפני/אגב ניתוח בלבד. השוני היחידי הקיים בשלושת התחומים האלו בין החברות השונות הוא המחיר והשירות.

עדכון תמידי:

הפוליסה מתעדכנת באופן שוטף, אחת לשנתיים, בהתאם לשינויים הטכנולוגים בתחום הרפואה ועלויות הטיפול. עד לפני הרפורמה, כאשר אדם רכש ביטוח בריאות פרטי הוא רכש חוזה אישי מול חברת הביטוח.
החוזה שרכש המבוטח לא היה ניתן לשינוי, מה שיכול היה ליצור מצב שבו ילד שהוריו צרפו אותו לביטוח רפואי בגיל 3, נמצא היום עם אותו כיסוי ביטוחי בדיוק, לא מותאם לשינויים טכנולוגים ומדעיים בתחום הרפואה, ולא תואם לעלויות הטיפול של היום. במידה וחל שינוי במצבו הרפואי של המבוטח, הוא לא יכול לשנות/לעדכן את הביטוח הרפואי שברשותו באותם התנאים שבו הצטרף, ונעשה "שבוי" בפוליסה לא עדכנית.

כל מבוטח יכול לרכוש רק את הכיסויים הרלוונטיים עבורו. עד לפני הרפורמה חברות הביטוח יצרו חבילות של כיסויים שלא ניתנות להפרדה, מה שגרם לחלק מהמבוטחים לרכוש כיסויים שאינם צריכים ובחלק מהמקרים גם לרכוש ביטוח רפואי כפול.

מה זה שב"ן?

שב"ן הינו ראשי התיבות של: שירותי בריאות נוספים. מדובר בכיסוי ביטוחי שקופות החולים מציעות לחבריהן בעבור תשלום נוסף. השב"ן אינו כולל בתוכו שירותים המוענקים תחת סל הבריאות, ואינו כולל שירותים שונים וביניהם: ביטוח סיעודי (הכיסוי הסיעודי ניתן לרכישה בנפרד, באמצעות ביטוח קבוצתי של קופת החולים) או כיסוי לתרופות מצילות חיים או מאריכות חיים.

השב"ן אינו תכנית ביטוח (על אף העובדה כי בלשון היומיום הוא מוגדר כ"ביטוח משלים"). כל אדם, ללא קשר למצבו הרפואי, זכאי להתקבל אליו ולקבל במסגרתו שירותי בריאות.

אין חובה להצטרף לשירותי השב"ן

כל חבר קופה יכול לבחור אם לרכוש את הכיסויים הנוספים שמציעה קופת החולים שבה הוא מבוטח.

קופת החולים בה הינך חבר רשאית לשווק את תוכניות השב"ן, ולהעניק את הכיסויים הכלולים בו. גביית השתלום עבור הכיסוי הביטוחי נעשה ע"י הקופה.

מדובר בתקנון ולא בחוזה: הקופה רשאית לשנות מעת לעת את זכויות המבוטחים בשב"ן (בהתאם לאישור משרד הבריאות).

השב"ן כולל לרב: רפואת שיניים, רפואה משלימה, בדיקות תקופתיות, חוות דעת רפואית, השתלות וניתוחים בחו"ל (כיסוי מצומצם), תרופות שאינן כלולות בסל שירותי הבריאות (על פי רשימה מוגדרת).

השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי
0%
מהציבור לא שמעו על הרפורמה
רפורמת ביטוחי הבריאות ברב המקרים מיטיבה עם המבוטחים ומוזילה את עלויות הביטוח.
0%
הצליחו לחסוך עלויות
בזכות ביטול ביטוחים. מיותר, ביטול כפל ביטוח ובחירת חברת ביטוח נכונה
0%
ממוצע החיסכון בתיק הביטוח
הגולשים שלנו חוסכים בעלויות הביטוח, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוח בריאות בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות – השוואת ביטוח בריאות

מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. ביצעתי השוואת ביטוח בריאות בין החברות והוזלתי את ביטוחי הבריאות של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
ביקורות
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5

התחילו בתהליך השוואת ביטוח בריאות:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרינט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר מדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.
השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!