fbpx
גריט פיננסים

השוואת ביטוח אופנוע

ניתן לבצע השוואת ביטוח אופנוע בין המוסדות הפיננסים.

השוואת ביטוח אופנוע | ביטוח אופנוע

אילו סוגי ביטוח אופנועים קיימים?

לפני שמבצעים השוואת ביטוח אופנוע, חשוב לדעת כי ביטוח אופנוע כולל בדרך כלל כיסוי בגין חבות נזקי גוף ורכוש, התנגשות, תשלומים מקיפים, רפואיים וכיסוי נהג לא מבוטח/לא מבוטח.

כמה עולה ביטוח אופנוע?

עלות ביטוח האופנוע עשויה להשתנות מאוד בהתאם לגורמים כמו סוג האופניים, גיל הנהג ורישום הנהיגה וסוג הכיסוי הנרכש.

האם ביטוח האופנוע שלי מכסה אותי אם אני בתאונה?

כן, רוב פוליסות ביטוח האופנועים מספקות כיסוי לנזקי גוף ורכוש במקרה של תאונה. אז יצאת לרכב על האופנוע שלך, רוכב הרוח! אבל חשוב לדעת שכאשר אתה נמצא על שני גלגלים, ישנם סיכונים בדרכים. משמע, גם אם אתה היהיר במיוחד ומצטיין בכירורגיה יומיומית על ידי קפיצה מפלומבות לאופנוע במהירות, יתכן ותזדקק לעזרה כאשר הדברים לא הולכים כמו שצריך.

הנה הטובה בחדשות: ביטוח האופנוע שלך יכול להיות הידיעה הטובה ביום שבו אתה נזדקק לו! רוב ביטוחי האופנועים מכסים אתך במקרי תאונות, אם תממש את הפוליסה כראוי.

אז, מה הכללים הבסיסיים שמסבירים את הדברים?

 1. ביטוח חובה: ברוב המקרים, אתה חייב להיות מבוטח על פי החוק. הביטוח הזה מכסה פציעות אישיות שאתה עשוי לגרום לאחרים במהלך תאונה. תוכל לשלם יציבות עבור הנזקים שלך, כמובן, אך הביטוח החובה נוגע בפציעות לצד השני.
 2. ביטוח אופנוע עצמו: זה הקטע שבו תצטרך לבחור אם תרצה שהביטוח יכסה את האופנוע שלך גם אם קרתה לו תקלה או הוא נגנב. תנסה לחשוב על זה כמו כאשר אתה מתקשה להשיג כרטיס זול להופעת הרוק האהובה עליך – אתה מתבקש לשלם קצת יותר כדי לספק לעצמך שקט נפשי.
 3. ביטוח תאונות אישיות: זה הביטוח שיתן לך כיסא אחורי נוסף במקרה שאתה פגע בתאונה וזקוק לטיפול רפואי. ביטוח זה יכול לכסות את ההוצאות הרפואיות שלך וגם להציע פיצויים אם אתה נפגע בתאונה במהלך נסיעתך.
 4. ביטוח נזקי צד של גורם שלישי: כאשר אתה מתקשה לשלם עבור נזקים שגרמת לאחרים בתאונה, זה יכול להיות פיצוי טוב לך. בערך כל ביטוחי הרכב כוללים גם תחתיהם ביטוח זה.
 5. תוספות והגנות נוספות: אפשר גם להתעטף בתוספות כמו ביטוח גניבה, ביטוח תקלה טכנית, וכדומה. יכול להיות מומלץ לבדוק את האפשרויות האלו לפי הצרכים האישיים שלך.

אז כדאי לזכור: האופנוע הוא חוויית רכיבה נהדרת, אך התרבות הבטיחותית חשובה. אם תרכב בביטוחים מתאימים ותנהג בזהירות, תוכל ליהנות מהרכיבה ברוגע רוח ובטחון. אז אם זה נכון עבורך, קדימה לנסוע וליהנות מהכבישים!

אילו הנחות יש לביטוח אופנוע?

חברות ביטוח רבות לאופנועים מציעות הנחות על דברים כמו להיות נהג בטוח, קורס בטיחות וכדומה. אה, נכון, שכחנו לדבר על הנחות המפנקות שמגיעות עם ביטוח האופנוע! כיוון שאתה רוכב רוח, כדאי שתדע אילו הטיפים הגננות עליך:

 1. נחיתה ברגליים: רכבת על האופנוע כמו מלכות? כלום לא יכול לקרות כשאתה בושם ומבריק. אבל חשוב לזכור שגם הלבוש המתאים יכול להציל חיים. חולצה מגנה, מגפיים וכפפות רכבת יכולות להפוך את התאונה הקטנה לחוויה יותר בטוחה.
 2. נקודות בודקות תקולה: לא רוצה להתייחס לבעיה באמצע הדרך, נכון? בדוק שוטף את האופנוע שלך וודא שכל התקלות מתוקנות. זה יכול לספק לך טיפול מהיר ופשוט כאשר משהו מתרחש.
 3. התנהגות על הכביש: חשוב מאוד להיות נבון ואזן לכל הדברים שקורים מסביבך. ניסי לחזות את הנהגים האחרים והתנהג כאילו כולם רואים ושומעים אותך. התחשבות בכל הסיכויים יכולה להיות מצויה.
 4. משמעה בכביש הגדול: כשאתה רוכב על אופנוע, הרעש שלך מפריע לרכבים האחרים. כדאי להיות חשוב ונפהד ולשמוע את הסבלנות שלך בכביש. זה יכול להציל חיים.
 5. לא תמיד זה עליך: אתה יכול להיות רוכב הרוח הטוב ביותר, אך ייתכן שלא תזדקק להשוואת רמות גובה עם המותג האחר. תשוקה לרכוב בשקט רוח היא חשובה יותר.

אז בעקרון, הביטוח הוא דבר מצוין, אך חשוב גם להתנהג בצורה אחראית כשאתה רוכב. כך תוכל ליהנות מהרכיבה על האופנוע שלך עם הביטחון שאתה עושה כל מה שבידך כדי לשמור על עצמך ולהגיע ליעד בשלום.

מה עליי לעשות אם אני רוצה להגיש תביעה?

אם אתה צריך להגיש תביעה, עליך לפנות מיד לחברת הביטוח שלך כדי להתחיל בתהליך. סביר להניח שתצטרך לספק מידע כגון דו"ח משטרה, תמונות של הנזק והצהרה חתומה. אתה החלטת שאתה רוצה להגיש תביעה בעניין מסוים? יש לך עניין פרטי או אולי אתה רוצה לחזור על הסרטון האהוב עליך והרכבת אופנוע חדש? כל סיבה שתהיה, הנה מה שצריך לעשות:

 1. קפוא את הרעיון: קודם כל, קח רגע לחשוב היטב על הסיבה שמובילה אותך לרצות להגיש תביעה. האם זו סיבה אמיתית וחשובה לך? והאם יש לך ראיות או מסמכים שיכולים לתמוך בתביעה שלך?
 2. משובץ עם עורך דין או לא?: בחלק מהמקרים, זה יכול להיות טוב לקבוע ייעוץ ממשפטן או עורך דין שיש לו ניסיון בתחום המשפטי. הוא יכול לסייע לך להבין היטב את המערךות והתהליכים שבנושא.
 3. מילוי התביעה: זה הזמן לשלוח את התביעה הרשמית. תחפש את טופס התביעה שמתאים למינו של התביעה שאתה רוצה להגיש, ומלא אותו בקפידה. הסתיים תהליך המילוי? ייתכן שיהיה עליך לשלם דמי חבר לבית המשפט, אז תזכור לעשות זאת בזמן.
 4. השליחה הנכונה: התביעה מוכנה? נכון לשלוח אותה! תוודא שאתה משלח את התביעה ליעד הנכון, כי היא צריכה להגיע למקום הנכון.
 5. הכנה לדיון: בעתיד, עשויים לבקש ממך להשתתף בדיון בבית המשפט. כדאי לך להתכונן מראש, לחקות את העדים או הראיות שתצטרך ולהיות מוכן להגן על נקודת המבט שלך.

כך שתקפוץ לאופנוע שלך ותתפנק ברכיבה, אך אם יש לך תביעה להגיש, עכשיו אתה יודע מה לעשות. בהצלחה עם התהליך המשפטי!

השוואת ביטוח אופנוע

כאשר מדובר ברכישת ביטוח אופנוע, יש לזכור כמה שיקולים מרכזיים על מנת לוודא שתקבלו את הכיסוי הטוב ביותר לאופניים ולתקציב שלכם.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח לאופנוע הוא סוג הכיסוי הדרוש לך. ישנם מספר סוגים שונים של כיסויים זמינים, כולל כיסוי חבות, כיסוי התנגשות, כיסוי מקיף, כיסוי תשלומים רפואיים וכיסוי נהג לא מבוטח/לא מבוטח. כיסוי חבות יכסה אותך אם תימצא אשם בתאונה, בעוד התנגשות וכיסוי מקיף מספקים הגנה אם האופניים שלך ניזוקים בתאונה. כיסוי תשלומים רפואיים יכסה את כל ההוצאות הרפואיות שנגרמו לך במקרה של תאונה, בעוד שכיסוי נהג לא מבוטח/לא מבוטח יכסה אותך אם אתה מעורב בתאונה עם נהג שאין לו ביטוח.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע השוואת ביטוח אופנוע, הוא כמות הכיסוי שאתה צריך. כדאי לקחת בחשבון את ערך האופניים שלכם ואת כמות הכסף שתהיו מוכנים לשלם מכיסם אם הייתם מעורבים בתאונה. זה יעזור לך לקבוע את גובה הכיסוי שאתה צריך על מנת להגן על עצמך כלכלית.

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עלות הביטוח. חברות שונות מציעות תעריפים שונים עבור ביטוח אופנועים, לכן חשוב לעשות קניות ולהשוות תעריפים לפני ביצוע רכישה. בנוסף, חברות מסוימות מציעות הנחות עבור דברים כמו קורס בטיחות לאופנועים או ביטוח אופניים מרובים.

השוואת ביטוח אופנוע | ביטוח אופנוע השוואה

ביטוח אופנוע השוואה

לבסוף, כדאי לשקול גם את שירות הלקוחות ואת תהליך התביעות של חברת הביטוח שתבחרו. כדאי לוודא שהחברה שתבחרו קלה ליצירת קשר ובעלת מוניטין טוב לטיפול בתביעות במהירות וביעילות.

לסיכום, ישנם מספר דברים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח לאופנוע, כגון סוג הכיסוי הדרוש, גובה הכיסוי הדרוש, עלות הביטוח ותהליך שירות הלקוחות והתביעות של החברה שתבחרו. 

התחשבות בגורמים הללו תעזור לך לקבל את הכיסוי הטוב ביותר עבור האופניים שלך והתקציב שלך.

השוואת ביטוח אופנוע

למה חשוב לקחת בחשבון את סוגי הביטוחים?

ביטוח אופנוע הוא אמצעי הגנה חשוב לכל רוכב אופנוע. הכרחי שיהיה לך כיסוי אם אתה רוצה להיות מסוגל לשמור על האופנוע שלך בטוח מכל נזק אפשרי, ולוודא שאתה מכוסה כראוי במקרה של תאונה.

ביטוח אופנוע יכול לספק שקט נפשי בידיעה שאתה מכוסה כלכלית אם אי פעם היית מעורב בתאונה. תאונות אופנוע עלולות להיות יקרות, וללא הכיסוי הנכון, אתה עלול להישאר עם חשבונות של אלפי דולרים לשלם. גם אם אתה רוכב זהיר, תאונה עדיין יכולה להתרחש, וביטוח יכול לעזור להגן עליך מפני עלויות אלה.

מה עוד חשוב לדעת בנושא השוואת ביטוח אופנוע?

יתר על כן, ביטוח אופנוע יכול גם לספק כיסוי עבור גניבה או ונדליזם של האופניים שלך. גניבת אופנועים הופכת נפוצה יותר ויותר, כך שהכיסוי הנכון יכול לסייע רבות כדי לוודא שאתה יכול להחליף את האופניים שלך אם הם ייגנבו.

יתרה מכך, פוליסת ביטוח אופנוע נכונה יכולה גם לספק כיסוי להוצאות רפואיות במידה ונפגעת בתאונה. בהתאם לסוג הפוליסה שיש לך, ייתכן שתוכל לקבל החזר עבור חשבונות רפואיים, אובדן שכר ועלויות אחרות הקשורות לתאונה. זה יכול להיות חשוב במיוחד אם אינך מסוגל לעבוד עקב פציעה.

השוואת ביטוח אופנוע
סיכום בנושא השוואת ביטוח אופנוע

לבסוף, ביטוח אופנוע יכול גם לתת לך גישה לשירותים משפטיים אם אתה אי פעם מעורב בסכסוך עם נהג אחר או צד שלישי. אם תתבעו אי פעם בגין נזקים שנגרמו בתאונה, חברת הביטוח שלכם יכולה לספק לכם ייצוג משפטי כדי להבטיח שזכויותיכם מוגנות.

לסיכום, חשוב להיות מכוסה בפוליסת ביטוח אופנוע ממגוון סיבות. זה לא רק יכול להגן עליך כלכלית במקרה של תאונה, אלא גם לספק כיסוי לגניבה או ונדליזם של האופניים שלך, הוצאות רפואיות ושירותים משפטיים. הכיסוי המתאים יכול לסייע רבות לוודא שאתה מוגן במקרה של תאונה, ויכול לעזור לך להימנע מכל חשבונות יקרים או מחלוקות משפטיות.

0%
הצליחו לחסוך עלויות
מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך בדמי הניהול, לשפר תשואות ולהגדיל את החיסכון)
0%
ממוצע הורדה של מחיר הפרמייה
הגולשים שלנו חוסכים במחיר הפרמייה החודשית שהם משלמים.
0%
שמחים לדבר עם המומחים שלנו
חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים, ולכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים, כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!
השוואת ביטוח אופנוע
השוואות
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
ביקורות – השוואת ביטוח אופנוע
מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך השוואת ביטוח אופנוע
מה טווח הגיל שלך? *
כמה אתה משלם היום כל ביטוחים? *
מצב משפחתי? *
עבור מי ההשוואה? *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון