ל"רציניים" בלבד

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

ניתן לבצע השוואת ביטוח משכנתא בין חברות הביטוח.

✔️ בודקים את הנתונים.

✔️ השוואת ביטוח משכנתא בין חברות הביטוח.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח.

✔️ והכי חשוב... חוסכים!

אז... שנתחיל?

השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא

קצת מידע על ביטוח משכנתא

מזל טוב! קיבלתם אישור לקבלת משכנתא לרכישת בית או דירה, אתם בוודאי יודעים שהבנק מחייב אתכם ברכישת ביטוח משכנתא או בשמו המלא ביטוח חיים למשכנתא, הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה. לפני שמבצעים השוות ביטוח משכנתא חשוב לדעת שהבנק דורש לבצע את הפוליסות האלו כדי להעניק ללעצמו בטחונות, למקרה שלא תוכל להחזיר את המשכנתא בגלל פטירה או נזק למבנה. במקרה זה מומלץ לבצע השוות ביטוח חיים למשכנתא על מנת לבדוק את המצב המחירים בשוק ולרכוש את הפוליסה המשתלמת ביותר.

ביטוח חיים למשכנתא קיים על מנת למנוע מצב שבו קורה מוות של אחד מנוטלי המשכנתה, לא יוכל בן/בת הזוג ו/או יורשיו לעמות לבד בתשלום יתרת המשכנתא, ובעקבות כך יאלצו למכור את ביתם. במקרה זה, חברת הביטוח מבטיחה את החזר ההלוואה לבנק. דבר נוסף שהבנק רוצה לכסות את עצמו בוא הוא מקרה בו הבית או הדירה יאבד את ערכו לגמרי, למשל במקרה שיש שריפת ענק או ברעידת אדמה, במקרה כזה אתם תשארו עם משכנתא בגובה כמה מאות אלפי שקלים, בלי דירה וקרוב לוודאי שלא תוכלו לשלם לבנק את החוב שנוצר, הבנק מודע לזה ומבקש מכם לעשות ביטוח נכס ועל ידי ביצוע הביטוח הבנק מבטיח שאם יקרה אסון (שלא נדע) חברת הביטוח תממן את עלות בניית הבית מחדש. אז בואנ נשיג את פוליסה המשתלמת עבורך ונעבור לחלק של השוות ביטוח משכנתא.

אתם מעל גיל 55? חשוב לדעת כי רכישת ביטוח חיים למשכנתא מעל גיל 55 באמצעות חברות ביטוח מתאפשרת אף היא, אך ברוב המקרים תדרשו מדובר בפרמיה ביטוחית גבוהה ויקרה, וזאת לנוכח גילו של המבוטח. בשביל לבצע הוזלה של ביטוח משכנתא אם המבטוח הוא מעל גיל 55, מומלץ לקבל חוות דעת מקצועית מיועץ משכנתאות המתמחה בתנאי הפוליסה השונים בכל הנוגע לביטוחי משכנתא.

0%

הצליחו לחסוך עלויות

98% מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך עלויות בביטוחים, תנאים יותר טובים בהלוואה ועוד.

0%

ממוצע הורדה של דמי הניהול

הגולשים שלנו ממשיכים לחסוך בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.

0%

שמחו לדבר עם המומחים שלנו

חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים לכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!

למה לבצע השוות ביטוח משכנתא איתנו?

100% חינם

השירות שהמומחים שלנו מעניקים לכם הינו ללא עלות וללא התחייבות. חשוב לנו שברגע החשוב כמו רכישת ביטוח, תדעו בדיוק מה רכשתם.

ידע שווה הרבה

לנו בחכם בביטוח חשוב ש"כל הקלפים יהיו בידיים שלכם". וכשתרכשו את הביטוח תדעו בדיוק מה אתם לוקחים ושזה לא יהיה בגלל לחץ כזה או אחר.

מומחים בעלי רישיון

חשוב לנו שתקבלו את חוות הדעת המקצועית דרך מומחים. לכן, המומחים שלנו בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בביטוח.

מה עוד אתם צריכים לדעת על ביטוח משכנתא?

בקצרה, בלי חפירות ואז מבצעים השוות ביטוח חיים משכנתא

כשמדברים על דירה צריך לשים לב...

לקחתם משכנתא לפני כמה שנים? אתם הייתם יותר צעירים ויפים, אולי עוד לא היו ילדים, וגם המשכנתא שהציע הבנק נראתה הכי טובה בשוק. בינתיים, הרבה דברים השתנו, המשכורת שלכם, ההוצאות שרק הלכו וגדלו. גם המשכנתאות בשוק השתנו בינתיים, הריבית ירדה או עלתה, נוצרו סוגי משכנתאות אחרים וגם הכללים שנקבעו בנושא השתנו. כשחתמתם על המשכנתא אמנם התחייבתם לשנים רבות, אבל אף אחד לא אמר שחייבים להישאר נאמנים דווקא למשכנתא הזו. בדקו עם יועץ משכנתא האם משתלם לבצע מיחזור משכנתא כדי ליהנות מתנאים טובים יותר ולשלם פחות.
מבצעים השוואת ביטוח דירה (ביטוח מבנה + ביטוח תכולה). בבית נמצאים האנשים החשובים לנו מכל ובנוסף גם החפצים היקרים לנו, מרבית אוצרות המשפחה, השווים לעיתים קרובות כסף רב. 
אנחנו בחכם בביטוח מאמינים שאם וכאשר אתם כבר משלמים כל חודש את החזר ההלוואה של המשכנתא לבנק כדי לכם מאוד לנסות לחסוך בעלויות הביטוח. חיסכון בפרמיית ביטוח החיים למשכנתא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא מאות בזמן לקיחת המשכנתא.

למה לעשות את זה בכלל?

סקירה חכמה של השוק יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף. לא קיימת חברת ביטוח אחת שהיא "הטובה" ביותר או "הזולה" ביותר, יש לבחון כל מקרה ספציפי לגופו (כל הביטוחים שלך נמצאים באותה החברה? צריכה להידלק אצלך נורה אדומה!).

בעידן של היום יש מספיק כלים טכנולוגים מתקדמים בשוק, שיכולים לשמש אתכם לביצוע השוואת ביטוחים וקבלת הצעות והשוואת מחירים מחברות הביטוח השונות, מבלי להמתין שעות ארוכות על הקו כמו שהיה צריך בעבר. בצעו השוואת ביטוח חיים למשכנתא

השוואת ביטוחים ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות. הדרך המקצועית ביותר תתחיל קודם כל בשלב של "בירור הצרכים הביטוחיים" שלכם ושל משפחתכם, מול מומחה (חשוב לדרוש ממי שיושב מולכם להציג לכם רישיון), בפגישת פנים מול פנים או באמצעות פגישה טלפונית (תדאגו שאתם מפנים מספיק זמן לשיחה ומתייחסים אליה ברצינות). בנוסף, ניתן אך פחות מומלץ, לעשות את ההשוואות גם אל מול הנציגים הישירים של חברות הביטוח (על איזו חברה לדעתכם ימליץ נציג של חברת "הפניקס"? ואם זה היה נציג של חברת "הראל"?). 

יש דבר לבדוק. הר הביטוח לאיתור ביטוחים הינו שירות של משרד האוצר המאפשר לך לקבל דו"ח מפורט עם כל הביטוחים (בדומה לבדיקת תיק הביטוח) שהיו לך בעבר ושעדיין יש לך בהווה. בעזרת הדו"ח תוכל לבדוק האם יש לך כפל ביטוחים או ביטוח אחר שאתה לא זקוק לו ומה ניתן לעשות בכדי להוזיל את עלויות הביטוח.

פעם ראשונה פה?

אז איך עושים את זה בחכם בביטוח?

השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא
השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא
השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא
השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא

במה אנחנו מתמחים?

הקמנו את "חכם בביטוח" מתוך ניסיוננו האישי והיכרות בקושי הקיים בהתמודדות היומיומית מול חברות הביטוח ובחוסר ההבנה שלנו, הצרכנים, שמקשה עלינו להתמקח מול אותם חברות הביטוח. "חכם בביטוח" (מקבוצת חכם בכסף) הינו יוזמה שקמה בשיתוף עם מומחים בתחום הביטוח ומורכבת ממיטב אנשי התעשייה בתחום, לצורך מטרה אחת – לעזור לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות הכיסוי הביטוחי, שלו ושל משפחתו, תוך שמירה על מחיר אטרקטיבי ומבלי להתפשר על קבלת שירות מעולה מגופים כמו חברת ביטוח, להשיג את מטרתו.

אנחנו הקמנו עבורכם מערכת מתוחכמת של השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח המשלבת טכנולוגיה ואנשי מקצוע יחדיו, מתוך הכרה בחשיבות הרבה שיש למרכיב האנושי בקבלת החלטות הרות גורל .

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכני ביטוח נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח.

לפני שממשיכים...

חשוב לנו שתדעו איזה זה עובד! "חכם בביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והתכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.
השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא

למה חשוב להיות חכם בביטוח?

החיים שלנו מתנהלים כמו במרוץ עכברים, אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, מיהרנו לרכוש השכלה, חלקנו הלכנו לאקדמיה וחלקנו בחרנו ללמוד מקצוע, ומייד לאחר סיום רכישת ההשכלה השתלבנו בתעשייה בשאיפה להתקדם בארגון בו אנו עובדים. זה נראה לנו ברור שזו הדרך הנכונה להצליח, הרי מגיל קטן ככה הורינו חינכו אותנו. מצד אחד לימדו אותנו לסמוך על מערכות החינוך שיכינו אותנו להתמודד עם החיים האמיתיים, ומהצד השני מערכות החינוך הקיימות היום לא לימדו אותנו איך העולם האמיתי מתנהל, העולם הכלכלי והפיננסי. ובטח שלא לימדו אותנו איזה כיסויים ביטוחיים אנחנו או המשפחה שלנו צריכים.

בעזרת האתר והמומחים שלנו אנחנו נסביר לכם את העקרונות והמונחים הבסיסיים של עולם הביטוח כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ולהפוך את הביטוח שלכם לסוג ביטוח חכם שעובד בשבילכם.

ע"י ביצוע השוואה מסודרת בעזרת המומחה שלנו אתם חוסכים זמן רב ברדיפה אחר הצעות מחיר מכל חברה וחברה.

החזון שלנו הוא לשנות את התודעה הציבורית, ולייצור צרכנים נבונים יותר, מתוך ההבנה הברורה שידע הוא כוח. אז אחרי שאתם יודעים עלינו מספיק… שנתחיל?
השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא

התחילו בתהליך ההשוואה והבדיקה:

השוואת ביטוח משכנתא | השוואת ביטוח חיים למשכנתא | ביטוח משכנתא | ביטוח חיים למשכנתא

לחיצה על כפתור "התחילו בתהליך ההשוואה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "חכם בכסף" ולתנאי השימוש באתר.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!