ל"רציניים" בלבד

השוואת ביטוח מחלות קשות

ניתן לבצע השוואת ביטוח מחלות קשות בין חברות הביטוח, בהתאם לצורך האישי של כל לקוח.

✔️ איסוף נתונים מחברות הביטוח וקופות החולים.

✔️ השוואה בין חברות הביטוח השונות בעזרת מומחה (בעל רישיון ממשרד האוצר).

✔️ והכי חשוב… חוסכים!

ביטוח מחלות קשות

נעים להכיר,

גריט פיננסים.

ל-גריט פיננסים צוות מומחים הכולל מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

ל-גריט פיננסים כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

  • כלים דיגיטליים מתקדמים
  • מקצוענות ואחריות אישית
  • הבנה עמוקה של השוק
השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי

קצת מידע על ביטוח מחלות קשות.

לפנים שרצים לעשות השוואת ביטוח מחלות קשות, חשוב לדעת כי ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח מסוג פיצוי. ביטוח מחלות קשות הוא למעשה חוזה בין חברת הביטוח לבין המבוטח, המקנה למבוטח סכום כסף מוסכם מראש בעת גילוי של מחלה קשה (מתוך רשימת המחלות המופיעות בפוליסה).

 

ביטוח מחלות קשות משמש ככרית ביטחון כלכלית למשפחה שנקלעה למצב רפואי קשה של אחד מבני המשפחה. סכום הפיצוי שישולם  על ידי חברת הביטוח אמור לעזור למשפחה להתמודד עם הסיטואציה החדשה, ולאפשר לחולה לקבל טיפול רפואי ראוי, מבלי לגרום מעמסה כלכלית.

 

ביטוח מחלות קשות זהה במהותו בין חברות הביטוח השונות, אך שונה במספר פרמטרים חשובים: מספר המחלות המופיעות ברשימה, מספר הפעמים שניתן לתבוע את הפוליסה, פיצוי נוסף למקרה של מחלה חוזרת, השתנות המחיר לאורך השנים וכמובן…המחיר.

מה עוד כדי לדעת על ביטוח מחלות קשות?

  • ביטוח מחלות קשות זהו ביטוח שנרכש במסגרת הפרטית (הוא קיים גם בחלק מביטוחי הבריאות הקולקטיבים), המשמש לרב כתוספת לביטוח הבריאות המשפחתי ולא בא להחליפו. סכום הביטוח שישולם על ידי חברת הביטוח בעת גילוי של מחלה קשה אינו תלוי כלל בהוצאות הכספיות שייגרמו למבוטח כתוצאה מהמחלה. 

 

  • אין כפל ביטוח בביטוח מחלות קשות. מבוטח אשר יש ברשותו מספר ביטוחי מחלות קשות, יהיה זכאי לקבל פיצוי מלא מכל אחת מהפוליסות בנפרד. נכון, אין שום יתרון להחזיק ביותר מביטוח אחד, לכן אם החלטתם שברצונכם להוסיף ביטוח של מחלות קשות, תדאגו להחזיק בביטוח אחד, שהגעתם למסקנה שהוא הנכון ביותר עבורכם. 

 

  • יש באפשרותך לבחור את סכום הפיצוי שברצונך לקבל. אין כלל אצבע מהו סכום הפיצוי המקובל, יש להתאים את סכום הפיצוי לתא המשפחתי ולתקציב המיועד לתיק הביטוח המשפחתי.

 

  • קופות החולים אינן רשאיות להציע למבוטחים שלהן כיסוי של פיצוי בעת גילוי של מחלה קשה, ולכן אין חפיפה של כיסויים ביטוחיים (כפל ביטוח) בין הביטוח של קופת החולים לביטוח הפרטי.

כן. הרפורמה שנכנסה לתוקפה בפברואר 2016 רלוונטית גם לביטוח מחלות קשות. הרפורמה מאפשרת לחברות הביטוח לעדכן את הכיסוי הביטוחי לאורך השנים, ללא בחינה מחודשת של מצב רפואי, ובכך לשמור על הרלוונטיות של הכיסוי והתאמתו לרגולציה והתקדמות הטכנולוגיה. בדומה לביטוחי הבריאות לאחר הרפורמה, גם ביטוח מחלות קשות מתחדש מאליו אחת לשנתיים- החידוש מבטיח לעדכן את תנאי הפוליסה למבוטחים גם במהלך תקופת הביטוח, לאחר שהצטרפו, לשינויים בעולם הבריאות ובכך לאפשר תמחור מדויק יותר וברוב המקרים אף נמוך יותר, בזכות מתן האפשרות לחברות הביטוח לבחון את עלויות הביטוח אחת לשנתיים.

0%
מהציבור לא שמעו על הרפורמה
רפורמת ביטוחי מחלות קשות ברב המקרים מיטיבה עם המבוטחים ומוזילה את עלויות הביטוח
0%
הצליחו לחסוך עלויות
בזכות ביטול ביטוחים מיותר, ביטול כפל ביטוח ובחירת חברת ביטוח נכונה
0%
ממוצע החיסכון בתיק הביטוח
הגולשים שלנו חוסכים בעלויות הביטוח, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך

מידע כללי של חברות הביטוח במקום אחד.

אז איך התהליך עובד?

אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?

המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
אריאל
5/5

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!