ל"רציניים" בלבד

השוואת
ביטוח בריאות

ניתן לבצע השוואת ביטוח בריאות פרטי (ביטוח רפואי) בין חברות הביטוח, בהתאם למסלול הביטוחי הקיים בקופת החולים.

✔️ איסוף נתונים מחברות הביטוח וקופות החולים. 

✔️ השוואה בין חברות הביטוח השונות בעזרת מומחה (בעל רישיון ממשרד האוצר).

✔️ והכי חשוב… חוסכים!

נעים להכיר,

גריט פיננסים.

ל-גריט פיננסים צוות מומחים הכולל מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

ל-גריט פיננסים כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

 • כלים דיגיטליים מתקדמים
 • מקצוענות ואחריות אישית
 • הבנה עמוקה של השוק
השוואת ביטוח בריאות | ביטוח בריאות | בריאות | ביטוח פרטי | ביטוח רפואי

ביטוח בריאות בקצרה.

ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטח את החופש לבחור, ללא תלות במערכת הציבורית וללא המתנה לועדות ואישורים של קופות החולים. כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם ולמשפחתכם את הטיפול הרפואי היעיל ביותר, בית החולים והציוד המתקדם ביותר, התרופה המתאימה ביותר, השתלה וטיפולים בזמן המהיר ביותר, עליכם לדאוג לרכוש ביטוח בריאות מתאים.

ביטוח הבריאות מעניק פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית.
עולם ביטוחי הבריאות בישראל רחב מאוד וכולל את ביטוח הבריאות הממלכתי, את ביטוחי הבריאות של קופות החולים, ומגוון של ביטוחי בריאות פרטיים – לכיסוי הצורך בניתוחים, השתלות, תרופות, סיעוד, גילוי מחלות קשות, תאונות אישיות ועוד.

ביטוח הבריאות מעניק רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הניתנת לנו מהמדינה במסגרת הביטוח הממשלתי. ברגע שעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם.

הכיסויים הביטוחיים בחברות הביטוח לרב מתחלקים לשתי קבוצות: ביטוח בריאות בסיסי (קטסטרופות) וביטוח בריאות מורחב. הפוליסות השונות של ביטוח בריאות פרטי מותאמות באופן אישי לכל משפחה ולצרכיה. כשאתם עומדים לקראת בחירה של ביטוח בריאות למשפחתכם, אתם יכולים לבחור אך ורק את הכיסויים והמרכיבים המתאימים לכם (בהתאם לרפורמת ביטוחי הבריאות מפברואר 2016).

ביטוח בריאות בסיסי (קטסטרופות)

אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, או שאתם כבר התחלתם לברר וללמוד על הנושא, סביר שנתקלתם במונח ביטוח קטסטרופות. למה הוא בדרך כלל מתייחס?

ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל
ביטוח תרופות שלא בסל הבריאות + הרחבה לביטוח תרופות

השתלות וטיפולים מיוחדים בחול

אלו שלושת הכיסויים הבסיסיים ביותר, החשובים ביותר וגם הזולים ביותר שמציעות חברות הביטוח השונות, ולרב העלויות מסתכמות בעשרות שקלים בודדים למשפחה. אל שלושת הכיסויים האלה נהוג לצרף את הכיסויים:

 • ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל (שקל ראשון)
 • ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל משלים שב"ן

 

כשמבצעים השוואת ביטוח בריאות / ביטוח פרטי, חשוב לדעת כי ביטוח בריאות (ביטוח רפואי) מעניק כיסוי לניתוחים בישראל ומבטיח כי בעת הצורך יוכל המבוטח לבחור במנתח הטוב ביותר ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר(במקביל ניתנת למבוטח האפשרות להחליט לבצע את הניתוח בחו"ל). עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידי חברת הביטוח. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים.

הבחירה בין שני מסלולי הביטוח לניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל יש להתאים למסלול הביטוחי בקופות החולים, כדי למנוע כפל ביטוחי. המרכיב של ניתוחים בישראל הוא המרכיב היקר ביותר בביטוח הבריאות הפרטי ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בטרם קבלת החלטה האם להוסיף את הכיסוי לביטוח המשפחתי.

ביטוח בריאות מורכב כולל בתוכו לרב את כל המרכיבים של ביטוח בריאות בסיסי ובנוסף כולל הרחבות שונות בהתאם לבחירת המבוטח. לכל מבוטח יש חופש בחירה מלא בהתאמת הכיסוי הביטוח המורחב המתאים ביותר למשפחתו. הכיסויים בביטוח הבריאות המורחב:

 • ייעוצים ובדיקות אבחנתיות (הפופולרי ביותר)
 • שיקום ואביזרים רפואיים
 • כיסוי להתפתחות הילד (מומלץ מאוד לילדים)
 • אבחון מהיר
 • רפואה משלימה
 • ייעוץ רפואי אונליין
 • לווי מקצועי בעת מחלה קשה

כיצד להחליט איזו פוליסת ביטוח בריאות מתאימה לי?

אנחנו בגריט פיננסים מציעים השוואה מקיפה בליווי איש מקצוע, בעל רישיון, המותאמת לפי גיל, מצב משפחתי והמצב הרפואי. בחירה נכונה של תוכניות ביטוח יכולה לחסוך לכם כסף רב על תשלומי ביטוח מיותרים וכפולים, ולחסוך עוגמת נפש והפתעות מיותרת בעת אירוע ביטוחי.

בפברואר 2016, נכנסה לתוקף רפורמת הבריאות החדשה. הרפורמה נועדה כדי ליצור תחרות הוגנת בין חברות הביטוח ולטובתם של הלקוחות.

השינויים המרכזיים בפוליסות החדשות:

 • הוזלת עלויות: הוזלת התעריף של הפוליסות האחידות (ברוב המקרים). עד לפני הרפורמה עלויות הביטוח הרפואי השתנו באופן בלתי אחיד, הרפורמה עשתה סדר בנושא וקבעה שעליה בתעריף תעשה לפי קבוצות גיל אחידות: עד גיל 20 (בחלק מהחברות עד גיל 21), עד גיל 30 (בחלק מהחברות עד גיל 31), עד גיל 40 (בחלק מהחברות עד גיל 41), עד גיל 50 (בחלק מהחברות עד גיל 51, עד גיל 55, עד גיל 60, עד גיל 65 ומעל גיל 65 (לאחר גיל 65 תעריף ביטוח אינו משתנה עד גיל 120).

 • אחידות: הרפורמה יצרה אחידות בכיסוי לניתוחים, מחליפי ניתוח והתייעצויות עם מומחים לפני/אגב ניתוח בלבד. השוני היחידי הקיים בשלושת התחומים האלו בין החברות השונות הוא המחיר והשירות.

 • עדכון תמידי: הפוליסה מתעדכנת באופן שוטף, אחת לשנתיים, בהתאם לשינויים הטכנולוגים בתחום הרפואה ועלויות הטיפול. עד לפני הרפורמה, כאשר אדם רכש ביטוח בריאות פרטי הוא רכש חוזה אישי מול חברת הביטוח. החוזה שרכש המבוטח לא היה ניתן לשינוי, מה שיכול היה ליצור מצב שבו ילד שהוריו צרפו אותו לביטוח רפואי בגיל 3, נמצא היום עם אותו כיסוי ביטוחי בדיוק, לא מותאם לשינויים טכנולוגים ומדעיים בתחום הרפואה, ולא תואם לעלויות הטיפול של היום. במידה וחל שינוי במצבו הרפואי של המבוטח, הוא לא יכול לשנות/לעדכן את הביטוח הרפואי שברשותו באותם התנאים שבו הצטרף, ונעשה "שבוי" בפוליסה לא עדכנית. 

 • חופש בחירה: כל מבוטח יכול לרכוש רק את הכיסויים הרלוונטיים עבורו. עד לפני הרפורמה חברות הביטוח יצרו חבילות של כיסויים שלא ניתנות להפרדה, מה שגרם לחלק מהמבוטחים לרכוש כיסויים שאינם צריכים ובחלק מהמקרים גם לרכוש ביטוח רפואי כפול. 

שב"ן הינו ראשי התיבות של: שירותי בריאות נוספים. מדובר בכיסוי ביטוחי שקופות החולים מציעות לחבריהן בעבור תשלום נוסף. השב"ן אינו כולל בתוכו שירותים הניתנים במסגרת סל הבריאות, ואינו כולל שירותים שונים וביניהם: ביטוח סיעודי (הכיסוי הסיעודי ניתן לרכישה בנפרד, באמצעות ביטוח קבוצתי של קופת החולים) או כיסוי לתרופות מצילות חיים או מאריכות חיים. • השב"ן אינו תכנית ביטוח (על אף העובדה כי בלשון היומיום הוא מוגדר כ"ביטוח משלים"). כל אדם, ללא קשר למצבו הרפואי, זכאי להתקבל אליו ולקבל במסגרתו שירותי בריאות.
 • אין חובה להצטרף לשירותי השב"ן- כל חבר קופה יכול לבחור אם לרכוש את הכיסויים הנוספים שמציעה קופת החולים שבה הוא מבוטח.

 

 • קופת החולים בה הינך חבר רשאית לשווק את תוכניות השב"ן, ולהעניק את הכיסויים הכלולים בו. גביית השתלום עבור הכיסוי הביטוחי נעשה ע"י הקופה. • מדובר בתקנון ולא בחוזה: הקופה רשאית לשנות מעת לעת את זכויות המבוטחים בשב"ן (בהתאם לאישור משרד הבריאות).

 

 • השב"ן כולל לרב: רפואת שיניים, רפואה משלימה, בדיקות תקופתיות, חוות דעת רפואית, השתלות וניתוחים בחו"ל (כיסוי מצומצם), תרופות שאינן כלולות בסל שירותי הבריאות (על פי רשימה מוגדרת).
 • כל תושב במדינת ישראל זכאי לשירותי בריאות.
 • כל תושב שמלאו לו 18 שנים, חייב להירשם כחבר בקופת חולים, לפי בחירתו. אין כל הגבלה ברישום לקופת חולים, לרבות בשל גיל או מצב בריאותי.
 • כל מבוטח זכאי לקבל באמצעות קופת החולים בה הוא חבר את מלוא השירותים הקבועים בסל שירותי הבריאות.
 • השירותים הרפואיים הכלולים בסל שבחוק, יינתנו לפי שיקול דעת רפואי, באיכות סבירה, בתוך זמן סביר ובמרחק סביר ממקום מגוריו.
 • כל מבוטח זכאי לקבל את שירותי הבריאות תוך שמירה על כבודו, פרטיותו והסודיות הרפואית שלו.
0%
מהציבור לא שמעו על הרפורמה
רפורמת ביטוחי הבריאות ברב המקרים מיטיבה עם המבוטחים ומוזילה את עלויות הביטוח
0%
הצליחו לחסוך עלויות
בזכות ביטול ביטוחים מיותר, ביטול כפל ביטוח ובחירת חברת ביטוח נכונה
0%
ממוצע החיסכון בתיק הביטוח
הגולשים שלנו חוסכים בעלויות הביטוח, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך

מידע כללי של חברות הביטוח במקום אחד.

אז איך התהליך עובד?

אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?

המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
אריאל
5/5

התחילו בתהליך:

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

הצטרפו לרשימת
הדיוור שלנו

אנחנו דואגים להשאיר אתם מעודכנים

* כבר למעלה מ-17,280 רשומים מקבלים עדכונים והטבות שוות!