fbpx
גריט פיננסים

השקעות אלטרנטיביות

ניתן לבצע השקעות אלטרנטיביות בין המוסדות הפיננסים.

השקעות אלטרנטיביות

היום נכנסים לעולם השקעות אלטרנטיביות, ואני מבטיח לכם שזה יהיה כיף! האם אתם מחפשים דרכים חדשות להשקיע את הכסף שלכם? כאן אנחנו נכנסים לפרטים ונחפש יחד מהן ההשקעות האלטרנטיביות הכי טובות בשוק.


השקעות אלטרנטיביות: הקדמה

אז מה הם בעצם השקעות אלטרנטיביות? בגדול, כשאנחנו מדברים על השקעות אלטרנטיביות, אנחנו מתכוונים לכל מה שלא השקעה בשוק המסחרי הרגיל. זה כמו הפתעה טובה בחבילת מסתובבים – לא תמיד תופסים את הפריט שמסתתר בפנים, אבל כשאתם מוצאים אותו, זה משנה את כל החוויה!

סוחרות בערך מוסרי – השקעה באמנות

אז נכון, המשמעות הרגילה של השקעה היא כמובן להוסיף כמה שקלים בבנק או לרכוש מניות. אז למה לא לעבור על הדרך המרגישה כמו ציור על לוח? השקעה באמנות היא דרך יצירתית ומהנה להשקיע את הכסף שלכם.

השקעות אלטרנטיביות פיננסיות

אז מה נעשה אם אנחנו כבר התרגשנו מהמציאות הפלסטית ואנחנו רוצים לשוב לקצת עסקים? יש הרבה אפשרויות שם להשקיע את הכסף שלכם בדרכים אחרות. לדוגמה, אפשר להשקיע בקריפטו – מטבעות דיגיטליים שנרכשים ומתנפרים באמצעות הטכנולוגיה המדהימה של הבלוקצ'יין.

השקעה בנדל"ן אלטרנטיבית

אז אולי אתם לא יודעים, אבל ניתן להשקיע גם בנדל"ן בדרכים מאוד מיוחדות. למשל, באמצעות רכישת דירה קטנה והפיכתה למרכז אומנותי, או אפילו רכישת מבנה ישן והפיכתו למסעדה חמה ומבוקשת.

סטרטאפים והשקעה פרטנית – השקעות אלטרנטיביות

אם אתם אוהבים לחדור לעולמות חדשים ולגלות רעיונות חדשים, השקעה בסטרטאפים עשויה להיות האפשרות המושלמת עבורכם. אפשר להיכנס לעסקים קטנים ומועילים, לתת להם את הזמן והסיוע שהם צריכים ולרקות את פרות החלב.

השקעה בחיים – לימודים ופיתוח אישי

האם אתם חושבים שהשקעה טובה ביותר היא השקעה בעצמכם? אז אתם בטוח לא לבד! השקעה בלמידה, פיתוח אישי וצמיחה אישית היא דרך מעניינת ומועילה להוסיף ערך לחיים שלכם.

השקעה בעתיד – חינוך וחיסכון

כשאנחנו מדברים על השקעה, לא תמיד מדובר בהוצאה חיסכון הכסף שלכם. אפשר להשקיע גם בעתיד של ילדיכם ובחינוך שלהם. פתחו חשבון חיסכון לילדים, כל דרך לעזור להם להתגייס לסטודנטים ולעשות את ההבחנה בשוק העבודה.

קניית ירקות או תחרה במשפחה?

השקעה בחקלאות עולמית היא אופציה מעניינת ושונה. אפשר להשקיע באגוזים, גזרים, או אפילו בפרחים. כל מה שצריך זה חלק טוב בחצר או במרפסת וקצת אהבה לצמחים.

אחזקת מטבע זהב

מה עם האפשרות הקלאסית של אחזקת מטבע זהב? האם זו עדיין השקעה חשובה ורווחית? אוקיי, כנראה שכולנו שמענו פעם או פעמיים את הביטוי "הוא חי בבתי הספרים" או "הוא יושב על הזהב". אבל מה כל הרעש הזה על הזהב? האם ממש אפשר להשקיע במטבע זהב ולהרוויח מזה?

הזהב – כמו לאכול עוגה ולהשתקע בה

כשאנחנו מדברים על השקעה בזהב, יש להבין שאנחנו לא משקיעים במשהו שמתרוקן כמו מכוניות או רהיטים. הזהב הוא משאב טבעי שלא נוצר כל הזמן ואין לנו אותו הרבה ממנו. כאשר אתם קונים זהב, אתם בעצם קונים משהו שנראה כמו אובייקט אמנותי – יפה, מרשים, וגם מרגיש מיוחד.

זהב לכשפרצים

בעולם שבו כל כסף מרגיש שולי ושונא מידות, יש לכסף הזהב יתרונות רבים. הזהב נחשב לאחד מההשקעות הבטוחים ביותר, כאשר הערך שלו מתרוקן במהירות יחסית נמוכה והוא מיוחד על ידי מדד יקר הבעלות שאומר לנו כמה הוא עולה בכל זמן נתון.

תמיד נכון לקנות זהב?

אז, האם תמיד נכון להשקיע בזהב? לא בהכרח. השקעה בזהב היא אסטרטגיה מתוך מגוון אסטרטגיות שונות לשמירה על המטבעות. זה יכול להיות חלק מתוך תכנית כלכלית כמו קניית מטבעות זרים, רכישת נכסים נדל"ן או רכישת מניות בשווקים מיוחדים.

היכולת להמריא לשמיים גם עם זהב

הכיוון החשוב ביותר כאשר מדובר על השקעה בזהב הוא הייעוץ עם מומחה. יועץ פיננסי מקצועי יכול לסייע לכם לבחון את המצב הכלכלי שלכם ולהחליט אם השקעה בזהב היא הבחירה הנכונה עבורכם.

אז תזכרו, גם אם אתם לא באמת יודעים לפתח כישורים בסתם כך, אתם יכולים להיות בעלי מרצדס בעולם שבו התקציב מאוד כשר – באמצעות השקעה מתוך חשיבה טובה וייעוץ טוב. תחשבו על זה כמו על לרכוש מראה חגיגי שאתם יכולים לראות את כל הזמן – ואז, אולי המראה ישקף גם על התוויות הבנק שלכם.

קופות גמל להשקעה – מדובר במסע חיפוש מרתק!


אתם בטוחים שאתם מוכנים לגלות עולם מרתק של קופות גמל להשקעה? כי אנחנו כאן כדי להציע לכם מסלול מסעי בעולם האופציות הפיננסיות!

היכולת להשקיע בנוחות

קופות הגמל הן כמו ספרי הרגליה המשולבים שתמיד נכנסים להם באופן סדרתי – אתם לא מרגישים אותם ופתאום הם מתנפצים. השקעה בקופת גמל היא הבחירה הפיננסית הפופולרית ביותר והכי נגיעה ללב הישראלי. ולמה? כי זו הכיוונה האפשרית לחסוך ולהשקיע מתוך כיוון נכון.

קופה לכל צורך

אז כשאנחנו אומרים "קופת גמל", אנחנו בעצם מתכוונים לשון כללית למגוון מוצרים פיננסיים שמיועדים לחסוך לעתיד. יש לנו כאן קופות גמל ממשיות שאפשר לפתוח בבנקים, ויש גם כלי פיננסיים נוספים כמו קרנות השתלמות או קרנות פנסיה. הכל תלוי בצרכים שלכם וביכולתכם לשלם.

היכולת לבחור

הנישואין בין בנקים וחברות הביטוח מתערערים כל הזמן, וזה טוב לכם! היתרון הכי גדול שלכם זה שיש לכם את היכולת לבחור את הקופה שתתאים לכם בצורה הטובה ביותר. זה משמע שאתם יכולים להשוות בין השונות, לראות איזו מספקת הרווחה הכי גבוהה, ולהחליט אם אתם רוצים להצטרף.

הפרדה וחיסכון

כאשר אתם פותחים קופת גמל, אתם יוצרים פרדה בין הכסף שלכם לבין הכסף של הקופה. אתם לא רואים את הכסף, ולכן יותר קל לחסוך אותו. בכל חודש אתם מפרסים את השקלים החדשים והיפים בחשבון שאף פעם לא ראיתם את הפנים שלו, ובכך יוצר חיסכון אוטומטי.

יותר מחסכון – השקעה

אבל הדבר החשוב ביותר הוא שהקופות גמל הן לא רק כלי חסכון – הן גם כלי השקעה. במקרים רבים, ההפרדה שלכם משקופה בתקופה רגילה הופכת להשקעה שמכניסה לכם כסף לכיסים. אז כן, זה כמו קפיצת הבייס הראשון, רק שפה אתם יוצאים גם עם כיסיים כבדים יותר.

כל דרך שתבחרו, קופת הגמל היא בהחלט אחת האופציות המומלצות ביותר להשקעה פיננסית. אז פשוט עשו קפיצת בייס הפיננסית הזו, תנו לכסף לגדול, וגלו עולם מרתק של ייעוץ פיננסי!

השקעה במטוס פרטי – עולם מרשים!

האם ישנה אפשרות להשקיע במטוס פרטי ולשובב את השמיים? אנחנו בוודאי מביאים לכם את התשובה! אז אנחנו נכנסים לתחום האמיץ והמרשים, שבו השקעה במטוס פרטי יכולה להיות לא רק חלום אלא גם מציאות! זהו השקעה שמתאימה במיוחד לאלו שאוהבים להתעוף לשמיים ולחוות את העולם ממעל.

כמה מילים על מטוסים פרטיים

מהם מטוסים פרטיים בכלל? זהו סוג של מטוס שבו אין צורך להתעסק במסעדות העוטפות את החדר הכי גדול בשמיים. אנחנו מדברים כאן על מטוסים שנבנים ומותאמים למטרות אישיות ועסקיות.

כשאתם משקיעים במטוס פרטי, אתם לא רק קונים מכונית שתגרום לכם להגיע ממקום למקום – אתם קונים זמן ונוחות. יש לכם את האפשרות להחליף את המטוס כל פעם שאתם רוצים, לשכור צוות טיסה פרטי, ולהיות מאושרים גם כשאתם באוויר.

השקעה רצינית

אז קונים מטוס פרטי, זה כאילו קונים פרטיות וקראתיות באוויר. השאלה המרכזית היא – כמה זה יעלה? אנחנו מדברים כאן על השקעה מרשימה, ולא פחות.

בממוצע, מטוס פרטי יכול לעלות מיליון דולר ומעלה, וזה רק ההתחלה. תחזיקו אזרחות או פספורט גרמני, תזמינו כל יום מאכילה חמה ויש לכם כמה פריטים מוגמרים על הרשימה של חיי הטס.

בכל זאת, אם יש לכם את הכסף המתאים והתשוקה לעוף, אתם יכולים להשקיע במטוס פרטי ולחוות את השמיים כמו מיליונרים.

השקעה או פינוק?

האם השקעה במטוס פרטי זו רעיון טוב? זה כמו לשאול אם הפינוי הטבעי של הים שווה את זה – התשובה היא שאנחנו לא יודעים לפתח במילים.

המטוס הפרטי הוא הרמון שמותאם אישית ומסייע לאנשים רבים לחוות חיים של מרחוק ונופש בסטייל. אז זה תלוי בכמה משתנים – הכסף שיש לכם, הכיוון שאתם רוצים לקחת, וכמה נפשות אתם מכירים שיהיו מוכנות לשתף אתכם בהשקעה.

בסופו של יום, זו השקעה שמאוד תלויתית בצרכים ובתכנים שלכם. אם אתם אנשי שמיים, אוהבים לטוס ויש לכם את הכיסוי הפיננסי לכך, השקעה זו עשויה להיות כמו תיקון לחיים. אם פחות, ישנם אלטרנטיבות אחרות יותר רגילות להשקעה. סיכום סופי? אתם השקעתם במטוס פרטי – אתם מרשימים ואנחנו מאחלים לכם טיסות טובות ומרשימות!

סיום בלתי נמנע

אחרי שסיקרנו את כמה מהאפשרויות הכי מוזרות והכי מהנות להשקעה, עד הגענו לשאלת השאלות הגדולה – איך נכול להגן על ההשקעות האלטרנטיביות שלנו?

כאשר אנחנו יושבים על המטבע הדיגיטלי שלנו כמו תותחים, או אפילו מרכיבים מטוסים מתכונים להרגיע את השחרור הפיננסי, חשוב לדעת כמה עקרונות בסיסיים:

  1. דעת רקע – הבנת השוק בו אתם הולכים להשקיע היא השלב הראשון והחשוב ביותר. אל תזרקו את הכסף שלכם במקום שאתם לא מבינים בו. השקעה אלטרנטיבית יכולה להיות כייף, אבל גם מסוכנת אם לא תדעו מה אתם עושים.
  2. דיבור עם מומחה – כמו בכל השקעה, גם כאן מומלץ לדבר עם מומחה. היו זה יועץ פיננסי, יועץ משפטי או מישהו שיכול לתת לכם הכוונה.
  3. ריסקיים במשפחה – אם ההשקעה האלטרנטיבית שלכם משלבת אנשים אחרים, כמו משפחה או חברים, חשוב לדבר על ההסכמות והתנאים מראש. אם זה השקעה במטוס, זה יכול להיות סיבה למחלוקות משפחתיות אם לא תוסכים על החלוקה.
  4. זמינות כספים – תמיד יש לשמור על זמינות של כמות מסוימת של כסף, גם אם אתם נכנסים להשקעה ארוכת טווח.

ומה לגבי השאלה שכולם מתעניינים בה: האם השקעות אלטרנטיביות הן דרך טובה להרוויח כסף? זו שאלה שלא תמיד יש לה תשובה ברורה. ההשקעה הטובה ביותר תלויה בצרכים הפיננסיים שלכם וביכולתכם לנהל את הסיכונים.

0%
הצליחו לחסוך עלויות
מהגולשים שלנו הצליחו לחסוך בדמי הניהול, לשפר תשואות ולהגדיל את החיסכון)
0%
ממוצע הורדה של דמי הניהול
הגולשים שלנו חוסכים בדמי הניהול (פנסיה, השתלמות, קופות גמל ועוד) שלהם.).
0%
שמחים לדבר עם המומחים שלנו
חשוב לנו שאתם תהיו מרוצים, ולכן המומחים שלנו עוברים הדרכות וראיונות מסודרים, כי אתם הגולשים הכי חשובים לנו!
השקעות אלטרנטיביות
השוואות
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו, מקבוצת יו פירסט, יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים).

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
ביקורות – השקעות אלטרנטיביות
מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך השקעות אלטרנטיביות
מה טווח הגיל שלך? *
טווח השכר שלך? *
מצב משפחתי? *
עבור מי ההשוואה? *
יש ילדים מתחת לגיל 21? *
מה השם שלך? *
תעסוקה *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון