fbpx
גריט פיננסים

עוברים דירה? המדריך המלא להבנת כל האפשרויות הביטוחיות שאתם חייבים לדעת

Empty room with moving boxes and window. Moving concept. Room for mockup


אם אתם מתכננים לעבור דירה, יש הרבה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון – החל מתכנון המעבר עצמו ועד לסידורים הביטוחיים. אנו ב- "גריט פיננסים" מבינים שהזמן שלכם יקר, לכן הכנו עבורכם מדריך מקצועי ומקיף שיסייע לכם לנהל באופן נכון את תהליך המעבר והתייחסות לכל הסיכונים שיכולים להתרחש.

חלק 1: כיסוי ביטוחי בתהליך המעבר תהליך המעבר הוא לא פשוט ומלא באתגרים. אם מדובר בהזזת רהיטים יקרים, ציוד אלקטרוני או תכשיטים, יש תמיד את הסיכון לפגיעה. ביטוח מעבר דירה יכול להסיט ממכם את הדאגה מנזקים אפשריים. חברות הביטוח מציעות מגוון אפשרויות של ביטוח מעבר, אז קחו רגע לבחון איזה מהן מתאים לכם.

חלק 2: ביטוח דירה – מה שאתם חייבים לדעת אחרי המעבר, הדירה החדשה שלכם תהיה הבית שלכם, וכמו כל בית, היא זקוקה להגנה. ביטוח דירה יכול לכסות מגוון של סיכונים, כולל שריפות, נזקי מים, גניבה ועוד. מומלץ לשקול את צורכי הביטוח שלכם בהתאם למאפיינים של הדירה החדשה שלכם ולאזור בו היא ממוקמת.

חלק 3: ביטוח רכוש תוך הבית רכושכם האישי כגון רהיטים, אלקטרוניקה, תכשיטים, ואף תרומות אמנות, יכולים להגן עליהם בעזרת ביטוח רכוש תוך הבית. אז, אל תשכחו לבחון את האפשרויות הללו כדי להבין מה הכיסוי הכי מתאים לכם.

סיכום: עוברים דירה הוא תהליך מאתגר שמצריך תכנון והתייחסות לכל הסיכונים. אם אתם רוצים להיות מוכנים לכל מצב, אל תתעלמו מהביטוח. כי כאשר תהליך המעבר מתנהל בצורה מנוסחת ובטוחה, התחלת החיים החדשים בדירה החדשה תהיה הרבה יותר קלה ונעימה.

אנחנו ב-"גריט פיננסים" כאן כדי לעזור לכם להבין את האפשרויות שלכם ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. אז, לפני שאתם מזיזים את הקופסא הראשונה, תקחו רגע ותבחנו את הצורכים הביטוחיים שלכם. נזכיר שאנחנו כאן לשאלות ולכל עזרה שתזדקקו לה.

אז לפני שאתם מעבירים את המפתח לדירה החדשה, הפנו אלינו ונדאג שתעברו דירה בראש שקט.

תוכן עניינים
עוברים דירה? המדריך המלא להבנת כל האפשרויות הביטוחיות שאתם חייבים לדעת
השוואות
נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואות בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים). ​

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך עוברים דירה? המדריך המלא להבנת כל האפשרויות הביטוחיות שאתם חייבים לדעת

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון