fbpx
גריט פיננסים

חיסכון בביטוח מנהלים: טיפים איך למקסם את התמורה מהביטוח

חיסכון בביטוח מנהלים

בפרק הראשון, אנו מבינים את ערך הביטוח מנהלים, ומדוע זהו השקעה שכדאי לבצע:

ביטוח מנהלים הוא אחד מהכלים החשובים ביותר של מנהל חכם, המאפשר לו להתמקד במשימות המרכזיות שלו בעסק ללא חשש מפני מזיקה אישית בשל טעויות או תביעות שעשויות להגיע מהעסק. הביטוח מנהלים מכסה את המנהל במקרה של תביעה שתובעת ממנו פיצוי כלכלי לשם פיצוי או פינוי משפטי. אבל, כמו בכל ביטוח, קיים טווח מחירים רחב ומגוון של אפשרויות שמובילות למחיר הסופי של הפוליסה.

בפרק השני, אנו מעמיקים באפשרויות לחסכון ומציגים טיפים פרקטיים:

טיפ 1: הכר את הסיכונים שלך

במקרים רבים, חברות הביטוח ישערו את הפרמיה שלך על בסיס הסיכונים שאתה מוכן לקחת. הכרת הסיכונים שלך והמענה על שאלות עליהם באופן מדויק יכול לסייע לך לחסוך. בעת הערכת הסיכונים, שקול את המשטר המשפטי שבו אתה פועל, מאפייני העסק שלך, וכמובן, התנהלות העסק היום-יומית.

טיפ 2: דרוש ציטוטים ממספר חברות

אתה יכול למצוא חברות שונות שמציעות ביטוח מנהלים ואף אחת מהן לא מחויבת להציע את אותם התעריפים. דרוש ציטוטים ממספר חברות ותשווה ביניהם.

טיפ 3: נצל את המומחה שלך

משווקי ביטוח ומתווכים הם מומחים בשוק הביטוח ומכירים את הפרמיה שמתאימה לך. הם גם יכולים לתת לך טיפים על דרכים שונות לחסוך.

בפרקים הבאים, אנו ממשיכים להתייחס לנושאים נוספים כמו חשיבות הפרמיה הנמוכה, השקלת המומחיות הפרטית והערכת המחירים. בחלק האחרון, אנו מסכמים את העקרונות שהוצגו ומציגים טיפים נוספים לשיקול הקורא.

מאמר זה משמש כמדריך מקיף לאיך להשיג את התמורה המירבית מהביטוח שלך תוך חסכון בדרך. זכור תמיד, שביטוח מנהלים הוא לא עלות, אלא השקעה – השקעה שעשויה להפקיע בעת הצורך.

תוכן עניינים
חיסכון בביטוח מנהלים: טיפים איך למקסם את התמורה מהביטוח
השוואות
נעים להכיר,
גריט פיננסים.

לפני ביצוע השוואות בין חברות הביטוח, חשוב לנו שתדעו כי ל-גריט פיננסים צוות מומחים וחברי סוכנות לביטוח פנסיוני הכוללת מומחים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בביצוע ביטוח פרטי, המביאים כל אחד בתחומו את ניסיונם המקצועי בעולם הביטוח, פנסיה, כלכלת המשפחה ונושאים פיננסים מגוונים.

לפני שאתם מבצעים השוואה, חשוב לנו שתדעו כי על צוות המומחים נמנים אנשי ביטוח מהשורה הראשונה, בעלי רישיון מטעם משרד האוצר. השילוב של מומחים עם ותק וניסיון מצטברים של עשרות שנים מציב את גריט פיננסים בחזית המקצועית של עולם הביטוח וההשקעות.

"היתרון שלנו הוא שאנחנו יודעים לשלב בין מקצועיות לחדשנות"

בנוסף לכך, ל"גריט פיננסים" כלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים, באמצעות שילוב של ידע מקצועי, בחירה אופטימלית של מוצרים פיננסים.

השוואת ביטוחים | הוזלת ביטוחים
אז איך התהליך עובד?
אוספים את הנתונים
אוספים את הנתונים

לאחר בירור צרכים ראשוני בשיחה עם המומחה, אנחנו נאסוף עבורכם את המידע הדרוש לטובת מיפוי המצב הקיים תוך הבנה מעמיקה של הצורך האישי של כל לקוח.

מעבר מקיף על הנתונים
מעבר מקיף על הנתונים

המומחים שלנו יעבדו את הנתונים, יבצעו השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח ויבנו עבורכם המלצות, מותאמות אישית, לשיפור והוזלה של תיק הביטוח שלכם באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים (ניתן לקחת חלק בתהליך בשיתוף מסכים). ​

קבלת הצעה משתלמת - גריט פיננסים

קבלת הצעה משתלמת

אנחנו מתחייבים למתן ההצעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם ( אנחנו לא קוסמים- בחלק מהמקרים לא יהיה ניתן לשפר את המצב הקיים).

ביקורות

מה מספרים עלינו?
המומחים הלכו איתי יד ביד לאורך כל הדרך. הוזלתי את הביטוחים של כל המשפחה כולל ההורים שלי ושל אשתי.
אייל איצחקי
אייל יצחקי
פתח תקווה
5/5
גריט פיננסים
שירות מצוין! עברו איתי על הכול ושיפרו לי את הכיסוי הביטוחי.
שמעון אריאל
שמעון אריאל
נהריה
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה לבקובסקי
דליה לבקובסקי
רעננה
5/5
הצלחתי להוריד את דמי הניהול בפנסיה ולשפר את תיק ההשקעות.
יהונתן אלבז
יהונתן אלבז
אריאל
5/5
התחילו בתהליך חיסכון בביטוח מנהלים: טיפים איך למקסם את התמורה מהביטוח

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "גרניט פיננסים" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

גריט פיננסים פבקון